Jump to content

Патерица и крик за А6 комби


Tux

Recommended Posts

 

Има ли някаква специфика, която трябва да търся когато си вземам крика или може да е от друг модел Ауди?

Патерицата видях, че трябва да е 20 цола от лепенкта на вратата, но гледам че има такива, които са надути или спаднати. Каква патерица ми трябва на мен ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2019 г. at 18:06, P_PETKOV написа:

 


Благодаря, но не намира нищо по моята РАМА ?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси по година на колата, ако искаш да е супер точно т.е. по ВИН номер до колкото съм се ровил трябва да се плаща ...

Въпреки, че едва ли за крик и патерица са чак толкова специфични нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2019 г. at 17:55, Tux написа:

 

Има ли някаква специфика, която трябва да търся когато си вземам крика или може да е от друг модел Ауди?

Патерицата видях, че трябва да е 20 цола от лепенкта на вратата, но гледам че има такива, които са надути или спаднати. Каква патерица ми трябва на мен ?

 

 

https://www.olx.bg/ad/rezervna-guma-pateritsa-145-60r20-audi-a6-a7-4g-4g0601027e-CID360-ID7t53x.html

Пиши на чичо Гугъл!

20 цола е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет,  аз  съм със А6 Allroad 313  к.с. - патерицата е  20  цола от тези които  са надути . Не  зная  дали е така и за другите  двигатели.

Относно крика , оказа  се че  е специфичен за  Allroad  и си поръчах  оригинален  за да  съм сигурен, че ще  свърши работа.

Надявам се  да  съм полезен .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Allroad (2011-2018) патерицата е сгъваема, номерата са тези:

4G0601011A
4G0601010C
4G0601010D

От нормална А6-ица не влизала в мястото, предвидено за резервната гума. Информацията е от Порше.  Търся колега с нормална А6-ица от Варна за да проверим това, защото цифрите за горните парт. номера са жестоки! 😡

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа "само" около 800 евракис ... бах тая патерица златна.

Дори с хубави остъпки нещата пак няма да са добре от към цена.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Порше ми обадиха 2100лв 😣 От Германия ще стъпи около 1200лв, което пак си е  цифра! Хората коли си купуват за два бона! Верно, като имаш брада, си купуваш гребенче, ама това си е насиране 😡 

https://www.ebay.com/itm/Original-Audi-Notrad-Reserverad-Faltrad-A6-Allroad-4G-6-5x20-ET17-4G0601010C/122009663080?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази а дават за модела, но от Порше ми казаха, че не става, а де? 🙄 Нещата опират май до това, че трябва да е сгъваема, за да се събере. 

 

https://www.ebay.com/itm/1x-ORIGINAL-AUDI-A6-S6-4G-Notrad-Reserverad-Spare-Wheel-145-60R20/382988366484?hash=item592be2b294:g:Uh4AAOSwytpc9nJ3

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Моя Allroad гумата е сгъваема Continental.Компресора си стои в Калъф в Страни до нея в Ъгъла.Вече в Багажника си Имаш 12V Вадиш Помпиш Монтираш.Никога не съм е Използвал до Момента.В интерес на истината на Моите Коли или не се е Налагало или са Минимум 2.!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...