Jump to content

Проблем в парното. Моля за помощ!


fire.vaskata

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем.. Веднъж тръгва парното друг път неиска да отбележи... А сега и мигачите ми забиха.. Става вапрос за а4б5.. Каква ли би могла да е причината дайте мнения? 

IMG_20191229_174012.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то беше клипче но неуспях да го кача.. Пускам аварийни мигач квото и да е и просто светва без да мига.. 

Вчера смених просто климатроника с друг понеже незнам защо парното се пуска когато пожелае!но днес плюс това че нетръгва парното... Забиха и мигачите 😁ужас Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си копчето на аварийните.

Извади си панела на климатроника и му презапои всички спойки по платката. ВСИЧКИ.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн ми е тъпо.. И след като разглобих и зглобих отново всичко и няма резултат умирам на яд

То не е от аварийните.. И мигач само да пусна и той светва и забива.. Остава си светнът без да мига

Не е от климатроника.. Вчера сложих друг от друга кола и пак същото.. Вчера работеше днес се качвам пак го няма.. Значи не е от климатроника 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При В5 релето за мигачите и аварийните е в копчето/бутона на вторите. 

Слагането на "друг климатроник", би сработило, само ако въпросният е с идентични номер и буква/и след него. И е изправен.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам колега на самиат климатроник отляво има приспособено едно бяло контейнерче и на него има отгорната страна перчица.. 

IMG_20191227_155335.jpg

Ето го маркучето дет влиза в него

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се сензор вътрешна температура. Вентилаторчето е за да го обдухва :hilezh:

Някой е градил паяжини серейки на собственика в джоба.

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те,да се включа с моя проблем. Пускам климатроника, задавам температура и скорост на винтелатора до тук е Ок. Проблема се явява, че винтелатора работи както си иска духа на пресекулки и се увеличава скороста или не биха въобще.  Някой запознат с проблема да дава идея за причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де именно... Или изобщо неиска да духа.. Сменях климатроника, но не е от него.. Казаха ми че най вероятно е моторчето на парното.. Което е зад жабката.. И съм решил да го разглобя да видя, но малко да загрее времето и ще дам отговор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми проработили си е ок всичко.. Съмняваме някой спомена за моторчето зад филтъра на купето дето е че може би то отказва? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...