Jump to content

Датчик вода чистачки


Ste4kin

Recommended Posts

Здравейте, 

Откакто захладя щом запаля колата ми изписква и светва лампата за течността за чистачките. Течност има ,та едва ли е от това.  На друг прави ли му този номер и някой знае ли защо?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светва лампата ли?!? Да не искаш да кажеш, че ти изписва на дисплея? Защото няма как да светва лампа за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на таблото светва индикацията за течност на чистачките и издава звуков сигнал. При мен няма дисплей, а е иконка на таблото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че съм прав, че няма как да ти светва лампа за течност за чистачки. Това не е течността за чистачките, а ниско ниво на антифриза. И ще ти кажа защо. Щом нямаш дисплей, нямаш и датчик за течност на чистачките ;) .  Отвори капака и си долей АНТИФРИЗ. И запомни, тази "лампа" е за нещо много по-важно от чистачките :D .

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

В студено време, при палене водната помпа дръпва за малко повечко антифриз. За това му светва. Да си долее и да си свирка. А, може и да си прочете инструкцията за употреба. Там са указани "лампите".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега доливай до максимума дори и 2-3 мм. Отгоре и няма да свети. И при мен беше така. Бях се филмирал с разни теми в чужди форуми то казанче щях да сменям.. докато една сутрин не отворих капака на студено долях до максимума и филма свърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някакви съвети откъде да прекарам кабел от датчика на казанчето до таблото? Моята кола няма датчик, понеже беше без борд компютър, но мисля че има тапа на казанчето, която се маха и се слага датчика там, та искам да добавя тази функция. До колкото разбрах единият кабел се свързва към таблото, а другият на маса, и би трябвало да работи. В момента пинът от таблото ми е директно замасен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...