Jump to content

Ремонт жабка


dicknoiser

Recommended Posts

Здравейте колеги на Ауди А4 Б7 жабката ми се счупи пантите видях че доста е писано искам да попитам ако си намеря планките или дори без да ги намирам човек в София който ги поправя прилагам снимки на жабката и планките които мисля че са.

07dd3eb9936fbfcbc7afb8b87b7a7635.jpg

20200110_091852.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше в олх човек от Свищов който ги ремонтира без да слагаш панти, но Нз дали има още обява. Аз лично бях с такива планки, но ги махнах и му я пратих. Доволен съм втора година нямам проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алиекспрес ремонтни комплекти колкото щеш. Ако не желаеш да слагаш панти има вариант. Пиши ми Л.С. ще ти обясня аз как съм решил проблема на старата b6-ца. В крайна сметка, проблема е в амортисьора...или купи нов, или направи профилактика на стария. 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен дясната панта се беше скършила през средата, ей така - от раз, без никакъв зор... На Б6чката, докато я оправя и ме тотализираха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този прословут амортисьор, може ли да се възтанови и да продължи да рабти или се изтърбушва и вратичката започва да се отваря като сандък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени, но след време ако блокира пак ще ти счупи пантата ако не е подсилена. Моята хем е подсилена хем съм му източил маслото, и вече 8 години без проблем. Жабката да се отваря бавно и мазно за мен не е чак толкова важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се отваря мазно, когато е топло в купето.Зимата в студена кола е по-бавно, но я изчаквам без да я насилвам.Така по ме кефи.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.01.2020 г. at 19:20, skorvod написа:

При мен се отваря мазно, когато е топло в купето.Зимата в студена кола е по-бавно, но я изчаквам без да я насилвам.Така по ме кефи.

 

При мен точно така се счупи на времето. Зимата беше станала доста бавна и един ден като се опитах да я затворя по-бързо - прас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...