Jump to content

Решаване на проблема с никовете


Recommended Posts

Здравейте.

Обръщам се към админите в този форум с молба, да не бързат да заключват, банват или каквито и да било първоинстинктивни действия, а да се замислят малко над предложението ми.

Като собственик на форум съм наредил "амнистия" на всяка коледа. Ще обясня защо ...

Всеки юзър, решил да посещава даден форум по свое желание се съгласява с правилата на форума но идва момент, в който те стават пречка по един или друг начин.

Започва се нарушаване на писаните и последиците са ясни - най-лесният изход от такава ситуация.

Тук вече е момента, в който всеки собственик или админ на форум трябва да вземе решение как ще процедира в бъдеще с цел запазване и развитие на форума си.

Ясно е, че един юзър не може да бъде спрян по никакъв начин, освен ако не се наложи бан на мрежата което е ... Та...

Предлагам следното решение.

Амнистирайте старите юзъри, такива като Radi_B4, които са били предимно полезни на този форум.

Амнистирайте и старите никове - като моят например Deeper (за което помолих не веднъж).

@drob4o ме банна 3-пъти, като последният беше по IP ... в този форум съм от над 10 години ... малко е как да го кажа ...обидно?

Предполагам, преди да проведем какъвто и да било разговор ще банне и този ник. Ще последва регистриране на 4-ти, 5-ти и т.н.

Въпроса ми е "Кому е нужно?"

Дайте шанс както на нас, така и на вас. По този начин няма да си играем на котка и мишка, а регистрирането на по 15 ника ще бъде излишно.

Не вярвам да се надявате норегистриралите се юзъри да потдържат форума жив ... Всички сме свидетели какво се случва при едно евентуално разчистване на спамилнята.

Чара на този форум е точно в това, че се допускат прескачане на правилата.

Пак ще отбележа - не бързайте да банвате или да триете преди да сме го изговорили като опция и възможности.

 

Адрес на коментара
Преди 16 часа, paxop написа:

Предполагам, преди да проведем какъвто и да било разговор ще банне и този ник. Ще последва регистриране на 4-ти, 5-ти и т.н.

Въпроса ми е "Кому е нужно?"

Това като заплаха ли трябва да го приемаме? 🤣 Трябва пак да спираме новите регистрации ли? От това ще страдат само новите потребители, но ако това е цената, не е проблем никакъв. 

Хубаво е да разберете, че диалог по този начин не се води. Не знам кой си ти и от колко време си във форума, но с тоя тон нищо няма да стане. И кое е "чарът" на форума определено не си ти човекът, който ще преценява. 

Адрес на коментара
  • Васко pinnedunpinnedlocked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...