Jump to content

Купувам километраж


Boychev1

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Търся си километраж за а3-ката. 2001 фейс е. Няма значение дали е с фул или малък фис, само да не дава ядове. По предпочитание да е VDO. Някой може ли да ме опъти къде има такива или някой който продава. Претърсих всички морги в София и НИЩО. 

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто да "предпочиташ да е VDO", а е задължително! Френския боклук, винаги ще дава ядове, освен ако не налееш пари като за VDO в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих едно VDO full fis, но от десничарка. Ще потърся и сивата букса с кабели, понеже моето е half fis. Лоста за борда също ще ми трябва, но знаеш ли дали ще е проблем факта, че е от десничарка и таблото е в мили?

 

Поздрави

17 hours ago, bsdnikolov said:

Не просто да "предпочиташ да е VDO", а е задължително! Френския боклук, винаги ще дава ядове, освен ако не налееш пари като за VDO в него.

Намерих едно VDO full fis, но от десничарка. Ще потърся и сивата букса с кабели, понеже моето е half fis. Лоста за борда също ще ми трябва, но знаеш ли дали ще е проблем факта, че е от десничарка и таблото е в мили?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/16/2020 at 4:44 PM, Boychev1 said:

Здравейте колеги,

 

Търся си километраж за а3-ката. 2001 фейс е. Няма значение дали е с фул или малък фис, само да не дава ядове. По предпочитание да е VDO. Някой може ли да ме опъти къде има такива или някой който продава. Претърсих всички морги в София и НИЩО. 

 

Благодаря предварително!

Карам същото Ауди и имах проблем с таблото(Jager). Търсих навсякъде за заместител - просто няма.

 

Проблемът ти е в чипа на таблото(Motorola е) и трябва да се подмени. Намерих едни пичове, които ги правят и всички са супер доволни(включително и аз). Става въпрос за фирма Amadeo(0887414944).

 

Вчера я закарах при тях и до края на деня ми оправиха таблото като ново и излезна някъде към 180лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...