Jump to content

Въпрос за сдвояване на телефон


SergioTacchini

Recommended Posts

Здравейте,

Направи ми впечатление, че в source отделението на MMI има опция за WLAN connection. Питането ми е с какво проложение може да се свърже екрана с този на телефона и да се клонира? Ако изобщо има подобна опция. Колата е А8 Д4 фейс. Благодаря4ea947ff416c18c656d51fb07ef92599.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че по всякакви въпроси от този тип,най добро обяснение може да ти даде колегата @congo  Доста разбира.На мен ми е обръщал внимание по телефона,за разни въпроси.Другия месец ще ходя при него и за моята А8.

П.П.Снимки кога?Първи впечетлетия,плюсове-минуси,а,у?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки нямам, защото откакто съм я взел пътувам и е много мръсна.

Впечатленията са ми добри, макар че има някакви неща, които ме дразнят, всравнение с Д3.

Например, предната конзола разполага с много малко пространство за вещи. Подлакътниците не са свободни и доста малки. Десният е с телефон, а в левият е кабела за флашката. Остава само поставката за чашите и вратите.

Следващото е, че предната система и REAR SEAT ENTERTAMENT са абсолютно независими и примерно не можеш от предния Джукбокс да пуснеш видео на трите екрана едновременно, а само на предния.

Бутоните за заключване на задните врати от шофьорската единствено заключват бравите и нищо повече. На Д3 бутона за деца деактивираше задния климатик и всички други бутони в задната част на колата. Сега например малкия Борко си бърника всичко, което му падне. От менюто на ММИ може да рестриктнеш само бутоните за ММИ, но не и климатика, щорите и сесалките. (Ясно ми е, че тази кола не е правена за лапета, а за министри, но все пак)

Багажникът е значително по-малък от този на Д3, като имаме предвид, че старата кола има хладилник, който стърчеше към багажника.

Comimg and leaving home светлините активират основните фарове, а не дневните светлини и дават много повече светлина от необходимото.

За сметка на това, при отворена врата, светлината в купето е меко казано оскъдна. Би било добре, ако беше по-силно.

Старт-стоп системата е ужасна! Едва я изтрайвам.

Това са минусите.

Колата има уникални системи за сигурност, които сработват идеално и системата за спрели обекти вече веднъж ме спаси да нацеля колоната от коли пред мен на околовръстното. В началото погрешка бях активирал функцията за ляво движение и фаровете не реагираха съвсем правилно, но го оправих и в момента е топ. Много съм доволен от всичко останало.

В Ауди обявиха 1250лв. за обслужване (масло + всички филтри). Не се поддадох - купих си оригинално масло и филтри и ми ги смени кумеца (който е фобър монтьор). Сметка - 300 лева. Сега остава да реша дилемата за маслото в скоростите. В Джемини казаха да го сменя 100%. Колата е на 140к км.


Мисля за някакъв ремапинг, който качва на 310 конака и 70 нютона плюс. Какво ще кажете по въпроса? Има ли някой, който го е правил?


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма опция да си каст-ваш екрана на телефона, освен ако не сложиш един куп допълнителни у-ва, преходници, кабели и т.н. Малко е досадно.

Багажникът понякога ми е проблем и на мен... имам приятел със стария Пасат, багажникът му е 50% по-голям от моя.

Но пък любимото ми "шкафче" е в подлакътника на вратата, супер удобно е. Пре-фейслифта ги няма.

Със старт-стопа се свиква. Също може да не го активираш, като натиснеш по-леко спирачката при спиране и съответно после не я натискаш докрай.

Цената за обслужването е покъртителна. За моята взимат по-малко пари.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не си поръчах wi-fi, точно защото не смятам, че е необходимо. Или поне 2014-та не беше, сега на по-новите модели може би има повече логика да се поръча.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да има wifi и място за sim data card - за да се вдига hotspot и ползва в колата за интернет. 

Евентуално и да стриймваш музика след това. Пише за MMI Connect APP, но не я откривам, явно са я затрили. Пробвай myAudi:

 

https://apps.apple.com/us/developer/audi/id376180875

 

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Audi&hl=en

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hotspot може да, ама не виждам логиката да се прехвърлиш от едно мобилно у-во на друго, освен ако не си шофьор на Uber и искаш да впечатляваш клиентите.

За стриймване обикновения блутут и телефонът вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.01.2020 г. at 9:50, V I P E R написа:

 

Не, аз доколкото разбрах : Мушкаш картата (която имам от 5 години) и всъщност от 4джи-то на картата се черпи интернет, а хот-спота го разпространява в колата. Бъркам ли?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2020 г. at 19:29, SergioTacchini написа:








Мисля за някакъв ремапинг, който качва на 310 конака и 70 нютона плюс. Какво ще кажете по въпроса? Има ли някой, който го е правил?


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

За ремап бих се доверил на ,,Revo''.Слагал съм.

@cvetan83 е представител за България.

Става за 20 минути и ще си много доволен.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.01.2020 г. at 10:42, plamen sf написа:

 

Благодаря много

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...