Jump to content

VAG Com не чете двигател и ABS на AUDI A4 B5, 1.8л., ADR


xrazorrx

Recommended Posts

Здравейте,

 

имаме казус, който и моите майстори не могат да разрешат. Диагностиката VAG Com им е последната версия, лицензирана и също пробвахме и с DELPHI и пак не може да влезнем да прочетем двигателя и ABS. Изписва ''no response from controller''. 

Качил съм и видео и съжалявам за качеството ( най добре със звук да се гледа ).

Ще се радвам ако дадете някакви отзиви и мнения как да отстраним проблема. За сверка миналата година Януари съм сменял ABS модула и преден ляв ABS датчик. Проверявана е многократно. Грешки по таблото не светят....

За протокола колата е: AUDI A4 B5, 1996г. , 1.8л. , 125 к.с. , бензин/газ, код на мотора ADR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи газовата с сервизен/авариен  режим или я изключи.

Не знам как става....

Имах такъв случай с една кола, после разбрах, че газовата за да чете информацията от Еку-то се връзва на тоя кабел за данни и това прави невъзможно четенето на контролера. 

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГИ-то е сравнително ново и с остатъчна гаранция, проверявана 3 пъти на диагностика и няма дертове и много не искам да барам по нея каквото и да било заради гаранцията. С ваг-кома пробвахме само на бензин да я чете, но пак не става...не знам и аз как да я вкарам в сервизен/авариен режим....

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...