Jump to content

Скоба за носачи


mare

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Някой знае ли каква скоба трябва да купя за долните носачи на В5, че ми омръзна да блъскам с чука по шенкела. Много ще съм ви благодарен, ако някой, който има инфо да сподели. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка една върши същата работа. Ако носача с ябълковидния болт ще се хвърля, се избива лесно, като се чука по болта отгоре, за целта се откача шенкела от горните носачи, издърпва се полувала и вече има място за удряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам скоба да изкарам носача невредим нали има там някви мм. в скобите даите някоя конкретна скоба благодаря 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички скоби стават и осбено за долните носачи(защото ябълковидният болт е по голям). Никога не се удря по болта защото се разваля много бързо резбата. Слага се скобата и леко се почуква със чук по шенкела като предварително се напръсква с wd-40. Успех!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.01.2020 г. at 18:20, CyberKing написа:

 

Точно това имах предвид колеги, че болтът е коносовиден и в дъното е доста голям. Та  мисълта ми е има ли такава скоба, която да влезни там и да захване ябълковидния болт. Ако някой има такава или пък знае коя точно ще стане, да каже, за да я купя, защото както казах ми писна да удрям по шенкела с чука. Търся конкретната скоба за там. Благодаря ви.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...