Jump to content

Audi A4 B5 1.6 ADP трудно пали


Димитър98

Recommended Posts

Здравейте! 

 

Колеги имам следния проблем, "колуцата"

НЕ ПАЛИ и пропуква като пусна ключа, но не винаги го прави (пропукването).

Запали ли няма ядове, видили клча "мърка"

По-запознаните може ли да помогнат??!?

 

Нова капачка на делко, нов палец, нови кабели бубина-делко-свещи, акумулатор-зареден!!!😁😁 

  

Редактирано от Димитър98
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери уплътненията на всмукателния колектор, ако смуче въздух ще пали по-трудно. Замери си и какво налягане дава бензиновата помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен след умряла помпа и сменена с китайска се получи този феномен. Китайската тръгва мудно и и трябва време да направи налягане.

 Вързал съм е директно след контакт, не както е оригинално да тръгва със стартера, но като е студено пали по трудно. По някой път припуква и се дави.

 Чистен дросел, дюзи нови свещи, проверен с пушек входящия колектор и от никъде не смучи въздух. Явно проблем е с помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що пробвах.

И запали с подаване на газ (яко помпене на педала).

Е не запали от 1-ят път и след като запали губеше обороти и дори гаснеше ако не и подам газ.

След около 2-3 минути вече нямаше проблем и поддържаше обороти, пали безпроблемно все едно нищо и няма,

ОБАЧЕ докато се оправи от двигателя идваше странно свирене (или от около него)!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, bobitur написа:

 Вързал съм е директно след контакт, не както е оригинално да тръгва със стартера, но като е студено пали по трудно. По някой път припуква и се дави.

 Чистен дросел, дюзи нови свещи, проверен с пушек входящия колектор и от никъде не смучи въздух. Явно проблем е с помпата.

Налягането на бензина в рейката как е? Как нараства и как го задържа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...