Jump to content

Претапециране на кожен салон А6 F4


Yordanov_86

Recommended Posts

Здравейте колеги. Търсих по мойта тема, но не успях да намеря отговори. Ще претапецирам салона на А6 F4 2006 3.0. Необходима ми е седната информация.

1. Как се свалят предните седалки. Кожа електрическо движение и подгрев.

2. Как се сваля подлакетник.

3. Как се сваля скоростен лост и маншон автомат. Моля за помощ. Предстой ми в Неделя да ги свалям и в Понеделник да ги закарам на тапицер в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли е да по-лесно да вземе запазен салон вместо тая цялата галимация и вероятността крайният резултат да не бъде чак толкова удовлетворяващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pe6koo написа:

До сега тапициран салон, на който да не му личи, не съм виждал :)

Явно не си попадал на читав тапицер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видял съм достатъчно, а точно пък на Вилнер такива изцепки след 3 рекламации съм виждал, че не е истина.

На снимките, които се качват иначе всичко е топ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е възножно да се намери читав салон втора ръка. А каквото съм виждал направено е далече от оригиналното което сигурно е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, pe6koo написа:

Видял съм достатъчно, а точно пък на Вилнер такива изцепки след 3 рекламации съм виждал, че не е истина.

На снимките, които се качват иначе всичко е топ :)

Тапицера,с който работя,никога не слага нова кожа до стара,взима донорска кожа от места в салона,които не се виждат и там слага нова.Правил съм при него много неща на много коли и никога няма лесно видима разлика или пък дефект в шев,кривина и т.н.Воланите ги прави във фабричен вид.Ще видя дали мога да изровя някоя снимка на негов ремонт да кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си мислил ако тапицирам нещо по седалките да ползвам кожа от същия салон втора ръка, че не намирам никъде същата кожа. Само че при 4ф парчета с добър размер могат да се ползват само от задните крила и задния подлакътник. Другите идват малки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на ремонтирана седалка на А6 Ц5 с кожа донор от задните седалки някъде,но не помня от къде.

IMG_20160901_120942.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На облегалката страничният панел,откъм вратата,т.е. откъм посоката на снимане.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...