Jump to content

Администраторите и модераторите на този форум - тотални неграмотници


Recommended Posts

   В случая заглавието на тази тема да се разбира в буквалния смисъл на думата - че не могат да пишат.
Имам основателни съмнения, че не могат и да четат, но тази теза ще развия другаде.
Бисерите са много, изкушавам се да цитирам например какви ги е надробил  почетният администратор drob4o в следния пост:
".. И на последно място, като гледам двамата с Deeper пишете от няколко едни същи IP адреси, много странно, че сте само двамата на тези IP-та, а още по странно, че този твой акаунт е създаден по времето на наказанието на Deeper от 11.2019, което ме води ди извода че сте един и същ човек с два акаунта, което напълно забранено по правилата на форума."
Лесно е да се преброи, че в рамките на само едно изречение този самообявил се за "Club valuable member" юнак е успял да закръгли броя на допуснатите правописни грешки на десет.
Ще се радвам, ако моето участие в тази тема бъде минимално, в оптималния случай - само с този пост. Идеята ми е по-наблюдателните да продължат с цитирането на трагикомични постове, сътворени от любимите ни администратори и модератори, от които бликат високият им интелект и грамотност.
Имате думата.

Адрес на коментара
Преди 1 час, nickgaidarov написа:

   ...че този твой акаунт е създаден по времето на наказанието на Deeper

Наказанието е гвоздеят тук! Дробе, какво наказание ? Пак ще го те попитам, какво означава наказание и от позицията на какъв използваш тази дума в този контекст? Нелепо е да се използва тази дума, в случай на наложена рестрикция на писането, на даден потребител!

 

Адрес на коментара

За пръв път се случва, с Гайдата да сме на едно мнение.

И да, харесва ми темата ти.

@yavor20v е прав в запитването си.

Лошото е, че не успяхме да проведем разговор с Админите на форума така, както ми се щеше да бъде, а @Васко просто ми заключи темата.

Васе, с цялото ми уважение, но се вижда, че не сте прави. Колегата ти @drob4o ми слага бан заради " И на последно място, като гледам двамата с Deeper пишете от няколко едни същи IP адреси, много странно, че сте само двамата на тези IP-та, а още по странно, че този твой акаунт е създаден по времето на наказанието на Deeper от 11.2019, което ме води ди извода че сте един и същ човек с два акаунта, което напълно забранено по правилата на форума." което е някакъв вид разсъждение, но основателен ли е бана?

Ако е основателен, моля да бъде обяснено по каква причина?

А някой замисли ли се, че жена ми може да пише например под този ник? Или бана е за цялата ми фамилия? Детето ми на 9 и то няма да може да се регистрира ако поиска, така ли е?

Аз ще използвам темата на @nickgaidarov да призова отново за един нормален, човешки разговор.

Адрес на коментара

Гайдата, от как му заключиха тролските темички прежвява някъв вид катарзис... 

:biggthumpup:  евалакис фильараки.

 

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
преди 43 минути, paxop написа:

 

Лошото е, че не успяхме да проведем разговор с Админите на форума така, както ми се щеше да бъде, а @Васко просто ми заключи темата.

Васе, с цялото ми уважение, но се вижда, че не сте прави. Колегата ти @drob4o ми слага бан заради " И на последно място, като гледам двамата с Deeper пишете от няколко едни същи IP адреси, много странно, че сте само двамата на тези IP-та, а още по странно, че този твой акаунт е създаден по времето на наказанието на Deeper от 11.2019, което ме води ди извода че сте един и същ човек с два акаунта, което напълно забранено по правилата на форума." което е някакъв вид разсъждение, но основателен ли е бана?

 

 

Извинявам се на колегата, който пусна темата, не съм запознат с неговият случай и не мога да коментирам. Но специално за потребител paxop - "писателят", а не "читателят" го насочвам към точка 4.4 от правилата на форума и му напомням, че този акаунт му е 4-ти поред. 

Прикачам и снимка на част от правилата, a този акаунт замина.

 

123456.jpg.e511284ab7f906d40a68ff9d0b132a90.jpg

Адрес на коментара

Като страничен наблюдател, не взимам отношение и страна по казуса. Господа модератори и администратори, няколко човека вече помолиха най-учтиво за нормален и адекватен разговор, за да се обсъдят проблемите и да се решат цивилизовано. Аз не видях такава кореспонденция, цитират се правила и се заключват акаунти. Така няма да се оправят нещата :bia:

С най-добри пожелания! 

Адрес на коментара

Извинявам се на потребител "nickgaidarov" сега му прочетох този първи пост и разбрах, че се опитва да ме намеси и създава някаква интрига. За да му е ясно пак ще се повторя като в горният пост - четирите акаунта Deeper, Go Hard Or Go Home, AKB FAN, paxor са на един и същ потребител, който беше наказан за неподходящ език по доклад на друг потребител за пореден път и просто трябваше да изчака да му изтече наказанието от 1 месец, но нашият потребител реши да заобикаля този бан като създаде  последователно още четири до тук, предполагам ще продължат да се множат още нови потребители и да избягва своето наказание. Това не е се толерира от модераторският екип на форума. Ще спомена един израз, колкото и да не се харесва на някои потребители, на който не му изнасят или не е съгласен с правилата на форума има правото да не пише или чете в него.

 

Специално за потребител за nickgaidarovще се възползвам от т. 5 от правилата на форума относно първият му пост и темата която е създал, в случай на неяснота за него. 

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
  • drob4o locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...