Jump to content

Изкривени рогове на B8 и стенд за сходимост


Minkar

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

На моето А4 B8, което купих преди година и нещо сега като му боядисваха предната броня ми казаха че са ми криви роговете. Нещо което съм пропуснал при огледа за покупка. Досега колата си върви перфектно и не съм осетил да дърпа.

 

Може ли да ми кажете за да се изкривят рогове на b8 с колко трябва горе долу да се треснеш и ако на тест за сходимост всичко е ок мога ли въобще да не се занимавам да ремонтирам.

 

А ако кривнините не са големи дали може да се изправи без да се разглабя цялата предница

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом няма никакви оплаквания не бих пипал. Може да се влоши.

 

За да си по-спокоен, приеми, че се опитват да те работят и няма такова нещо. И смятам, че няма да си далеч от истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А дали не са криви само буферите ? Може би бронята не им пасва, по принцип при лек удър, буферите се смачкват, роговете не мърдат. Най-добре отиди някъде където имат O-Liner да ти в замерят, също така аланжероните, ако се наложи ремонт, може и двигателя да се вади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мерси за съдействието
Дали може да ме посъветвате в кой сервиз в София да закарам колата за да видят какво точно и има на роговете.

Бояджиите хубаво ми казаха да закарам колата на реглаж за да видя дали кривите рогове влияят на сходимостта но аз последния месец минах през сумата ти дупки и най вероятно ще имам проблем с геометрията. Как обаче да разбера дали проблема е от кривите рога или от дупките по пътищата?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, някои растояния ги няма в Elsa, и трябва да гледаш от друга кола.

Намери друга А4ка и сравнявай растоянията. Може и носач крив да имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...