Jump to content

Audi A4, 1.8 1995г. - оборотите играят + мигачи не работят на моменти


feeling_light

Recommended Posts

Здравейте.

 

Купих си тези дни едно Ауди а.4 1.8 от 1995 година, седан, бензин. Преди това пак бях карал подобно но от 2000 и имах същия проблем.

 

Ето какъв е той: паля колата, и оборотите леко играят - ту се дигат ту падат, самички; настъпвам газта и потеглям, като няма много мощност (усеща се), тръгвам и си карам, набира, всичко е окей;

 

когато обаче спра на светофар или на стоп като цяло, и на моменти (не при всяко спиране) оборотите играят? Това ми се случваше и с предишното Ауди. Като бях на диагностик с тогавашното Ауди, отчете  грешки при дроселова клапа и ламбда сонда.

 

Още не съм го водил на чичо доктор новото Ауди. Въпреки че звънях на един приятел механик и каза, че най-вероятно е от дроселовата... 

 

Някакви мнения?

 

Другия проблем. Май нещо е с токовете не знам. Питах предишния собственик, той каза че му е правила и на него тези номера. 

 

Ето какъв е той: самите мигачи не работят (ни за ляво, ни за дясно), направо все едно съм изключил колата... Някаква идея от какво може да е? Kaто това пак се случва твърде рядко. (+ ся се сеетих, че като надуя много колоните от музиката, направо изключва и не ще да се включи повече, хах).

 

Поздрави на всички!

Редактирано от feeling_light
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Дросела провери, за чистене е, и провери всички вакууми.

2.Копчето на аварийките ти е за смяна, вътре в него е и релето за мигачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А аварййните работят ли.смених с ново копче,проблема същия.Аварийни работят,мигачи няма.

Оказа се бушон,случайно открих проблемапри проверка на бушон/ще кача снимка в момента колата не е при мен/,предпазител здрав но едното краче беше пригорял върхът  на предпазителя примонтаж наместо му съм го обърнал обратно

 

Изненада

имам мигачи нямам аварийни

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...