Jump to content

Мнение за А6allroad


Recommended Posts

Здравейте ;)

молбата ми е  ако някой разбира немски и има желание да погледне тази обява , да сподели мнение :

https://www.audi-boerse.de/gebrauchtwagen/audi/a6/a6-allroad-quattro/stuttgart/diesel/automatik/218ps-allradantrieb-grau-2_DEU26603F54795.htm#

благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , то не може да се избере в такъв случай , или трябва да се поръча без замисляне ... добре , да питам друго - колко е нормалната  цена  за доставка на автомобил от Германия ....зная че зависи , но ориентировъчно ? И възможно ли е да се намери въпросния модел , след 2016 , матрични фарове , за около 28-32к ?

Редактирано от Aaccaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лева или Евро?

преди 5 минути, Aaccaa написа:

 около 28-32к ?

 

Иначе тези се занимават с доставка на коли, изпробвани са и мога да ги препоръчам. Има и примерни ориентировъчни цени.

https://audibg.com/forum/index.php?/topic/192090-международен-превоз-на-коли-от-европа/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Aaccaa след като си определиш бюджета, почваш да търсиш и излезе ли кола, която те устройва, пишеш веднага на продавача, за да почнеш преговори! Немците поне в това отношение са коректни и докато текат преговорите я пазят. За тези пари много ме съмнява да намериш нещо читаво, освен ако не е с голям пробег. На мен доставката ми излезе около 800 евро - автовоз + карго застраховка.

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ясно , мислех че ако търся в audi-boerse.de има някаква сигурност но щом и там чийтват , задачата е без решение ;) примерно тази обява е недействителна , така ли да разбирам?

CA404C7F-CC80-43AF-A8EF-E77EEE028B5C.png

Редактирано от Aaccaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ;) Аз не смятам че имам нужда от такава мощност , сега съм на 232 кс но на съвсем различна платформа , мисля че дори 200кс на а6 ще е по-добре като динамика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съображения са други - първо държа да имам запас от мощност, и второто, по-важно - кутията. От прочетеното в нета останах с впечатлението, че S-tronic не е толкова добър избор, колкото Типтроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С-троника е леко неприятен под 15км/ч, сиреч по задръствания, понеже придърпва малко (сеца). За сметка на това сменя предавките малко по-бързо. Обслужва се на 60к км.

 

ЗФ-а е по-плавен, но има по-големи загуби на мощност и е малко по-бавен. Не знам как се обслужва.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не ми е "сецал" S tronic-a на мен.

Момчето, което купи колата също беше чело по форумите и се учуди, че няма нищо такова реално.

Просто по форумите пишат хора с проблеми и това се чете (и е нормално да е така), големия % си карат колите и им се радват, стига да не са 5-та употреба и 300+к километра разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С годините стават все по-осезаеми такива неща. При шкодата се усеща когато дадеш газ, отнемеш и бързо пак дадеш при много ниски скорости. Иначе няма драма. Аз винаги бих предпочел кутия с два съединителя пред такава с хидродтансформатор. На тъщата А5-цата излезе от гарания скоро, но все още няма такива проблеми. Ще видим, кога ще почнат да се появяват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такова каране и хидрото ще сецне, особено ако е тръгнала да сменя кутията.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, marindik написа:

...около 800 евро - автовоз + карго застраховка.

Бах, аз за почти такива пари отвъд голямата локва ги докарвам. Ти кво ме напрай?....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 ами толкова ми взеха на мен до Варна, в случай, че това е от значение. Ако бях намерил за 500, щях да съм много по-щастлив, нали се сещаш :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу горе са такива цените и според зависи от коя част на Германия/Европа ... горовим за коли с габаритите на A6 и т.н.

Понеже за коли до 1500кг цените са доста по-ниски.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, може и мен да са ме сурвакали коледно :) Когато си купувах Q7-мицата 2015г, си я докарах на ход и масрафа тогава ми стъпа към 1000 евра, ако не с лъжа. Хотели, гориво, винетки и пътни такси, да не говорим, че се убих от път - 2400км наведнъж. Затова този път предпочетох по-щадящия и мен и колата вариант :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последено да попитам за мнение за  тази обява, виждате ли нещо нередно :   https://www.audi-boerse.de/gebrauchtwagen/audi/a6/a6-allroad-quattro/luebeck/diesel/automatik/320ps-allradantrieb-weiss-2_DEU222812AZ-01558.htm#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Aaccaa На първо четене колата си е супер, а за тези пари си е направо подарък! Това е и единственото, което ме притеснява - прекалено евтина ми се вижда! Но пък има още 9000км гаранция, което си е достатъчно, за да си сигурен донякъде. А и е натъпкана с екстри - големия мотор, Матрикс, комфортни седалки с вентилация и отопление, печка ... абе все полезни неща. 

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...