Jump to content

Recommended Posts

интересувам се от нови летни гуми и цена качество мнението на по компетентните за китайските гуми и гумите тигър и корморан знам че мишелин пилот спорт е най доброто но не разполагам с такива финаси най много по 150 лева ще дам за гума благодаря предварително на по запознатите поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато ходих при моите гумаджии последно за смяна със зимните поисках мнение за нови летни, та ми споделиха, че за нашите условия Дънлоп са доста оптимални... Другият вариянт за мен е Гудиър. Мишлен ми бяха любимата марка, но вече обмислям развод с тях. Лично мнение, не се наемам с анализи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си еве жената как си знае, с гумите е същото :) Аз с Мишлен приключих преди над 10 години - супер са гумите, но не и за нашите условия и пътища. По това време минах на Hankook /зимни и летни/ и досега, да чукам на дърво, проблеми съм нямал никакви! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на двамата ми отговорили колеги но и гудиар и дънлоп са на цената на мишелин защото са премиум дори и ханкук са по 230-250 лева за 19 цола мен ме интересуват по евтините пък и никога няма да дигна повече от 180 и то на магистрала тракия нищо че на ваг кома оня ми вика че е подминала 300 км просто нямаме пътища това е успех на колегата алекс в германия съм чувал че магистралите са без ограничения а и няма дупки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо като най-добрите гуми са еди кои са няма и едва ли ще има. Така, че няма нужда от такива изказвания. Иначе успех с избора на гуми все пак става кристално ясно какъв размер гуми и за каква кола се търсят 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • drob4o changed the title to Мнение за нови гуми

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...