Jump to content

проблем с централното audi a6c4


krasko74

Recommended Posts

здр.колеги.някой да помага.централното работи когато си поиска.пасажерската врата и задния капак не мога да ги отключа с ключа.колата е audi a6 c4 комби

 

 

 

Редактирано от krasko74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не.нормално си работи.просто работи когато му скефне.като забие нито д ключа нито с дистанционното става

и още нещо има.свети ми дстчика за накладките.а като запаля колата при отворена пасажерска врата не свети.щом я затворя.почва да писка и светка.ква връзка има вратата с датчика на накладките не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е нещо с което не съм се сблъсквал. Аз мислех за разхерметизирана система на централното но проблемът май е електрически, дано се включи някой колега компетентен по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

и аз имах такъв проблем със заключването преди години. Проблема беше студени спойки на платката на вакум помпата до колкото си спомням. Намира се под задната седалка до акумулатора увита в дунапрен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@krasko74 Ако не знаеш точно какво да гледаш, няма да познаеш дали има студена спойка, освен ако не се е отпорила толкова, че да се вижда и с просто око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те, че са студени, студени са при тия температура, но всъщност проблемът е, че са спукани с годините и най-често при буксата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Някой знае ли къде по колата да търся автоматичния прекъсвач или както там се казва, на багажника  на Ауди А6 Ц4 седан.

Не мога да намеря никъде по периферията на багажника  това бутонче, а алармата ми прави номера и искам първо да проверя дали не дава "отворена врата". Врати и преден капак уж са наред, но за багажника къде да го търся?

Ей такова, но на багажника...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма такъв бутон като на клипа, значи е в самата брава.

Това е само предположение. Не съм имал такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да е в бравата, защото лампата в багажника светва при напълно отворен капак, а изгасва на 15 сантиметра преди затварянето му.Все пак , предполагам че и този прекъсвач работи щом лампата в багажника светва при отварянето му и изгасва при затварянето му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По някакъв смътен спомен, тоя прекъсвач беше някаква сачма в улей, при движение натискаше някакъв лост и съответно прави контакт, и да, в/около бравата беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NIKO , а правилно ли е заключението, че щом лампата в багажника светка при отваряне и изгасва при затваряне, то прекъсвача си сработва и => трябва да търся причината другаде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...