Jump to content

Recommended Posts

Дай ми номера си да ти кажа един компетентен майстор, който не дере кожи и си върши работата перфектно, щото като ги знам някои какви са некопетентни, а срещу некадърието си искат суми, дето и в Порше няма да им харесат... напиши си номера на ЛС да ти звънна, ако си ОК ще дойдеш до мястото, на 50 метра от магазина ми е. 

 

 

Редактирано от atanasov305
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пратете го и на мен ако е удобно ivan2707@abv.bg

На 10.02.2020 г. at 10:13, atanasov305 написа:

Дай ми номера си да ти кажа един компетентен майстор, който не дере кожи и си върши работата перфектно, щото като ги знам някои какви са некопетентни, а срещу некадърието си искат суми, дето и в Порше няма да им харесат... напиши си номера на ЛС да ти звънна, ако си ОК ще дойдеш до мястото, на 50 метра от магазина ми е. 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера без разрешение не разпространявам. Който желае връзка с човека може да ми даде номера си и да му уговоря среща с майстора. Най мразя да давам (или да ми дават) номера без изрично позволение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е "майстор", има работен номер, който по презумпция е публичен и се подразбира, че ще бъде раздаван наляво и надясно, ако "майстора" си вади с това хляба. Така че подобни "морализации", са неуместни, меко казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстор е, поне за мен е такъв. Обаче е преди всичко човек и мой приятел и номера току-така не раздавам. Колегата, който пита (автора на темата) му звъннах и му казах къде да дойде, ако реши да се запознаят. Това си е мой принцип - след като номера не е обществен в някоя обява или сайт, няма значение дали е майстор или не, номер не давам. Дори на колегите не давам номерата за бизнес запитвания в сферата, която работя без тяхно разрешение, както и аз категорично не съм съгласен да ми се дава номера. Просто лични принципи. 

 

Иначе всеки е свободен да ходи където реши - на главорези с лъскави сайтове съм се нагледал, а колко кадърни момчета работят по гаражите не е истина. Е, има и некадърници, ама що гафове има и в реномирани сервизи не е истина. При това е човек, който работи не само за парите, а защото му е и хоби, обича да го прави, прави го с удоволствие и предполагам затова му се и получава, както съм аз в моята сфера, в която работа с желание и не усещам тежестта на работата си. Нагледал съм се на работещи в сферата, които го правят само заради парите и какво се е случвало с тях след това. 

 

Та така. Който се интересува - номерче на ЛС, звънкам му, казвам му къде и как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...