Jump to content

Проблем с километро показател


Ko6mara_

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес се появи следния проблем спря да ми ряботи километража, и бензиномера оборотомера бачка, бензиномера игае като луд ту пълен ту празен.. Имам още едно табло резервно на какво се дължи това? Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, имах проблем с таблото, на мен ми показваше грешна температура и волтметъра за биваше на 16v, смених таблото обучиха ми ключовете и всичко заспа, даже сложих табло в голям fis което не показва нищо освен отворена врата на колата и колко км ми остават с наличното ми гориво. 

Моето беше made in france и съм чул за тях че дават дефекти, сложих немско не помня вече като марка какво беше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш @bsdnikolov  и ти оправя проблема. Щото са 3вида табла според моделната година, два вида  според производителя и още три (поне до колкото знам)според  софта.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Моето е jaeger. След смяна на подсветка (за пръв път ми беше) извадих стрелките, а то можело само платкаката да се извади, но.....  И след слагането на стрелките нищо не показва(абсолютно един уред не отчита). Смених табло обучиха ми колата така, че дори без табло пали(със всеки километраж пали) да, но... Пак проблем, след слагане на vdo свети лампичка за антифриз(прегряване) върнах го това табло и взех друго... Пак vdo с голям фис..... Не ми допадна факта, че повечето неща, като контролните лампи ги няма. Искам да е както трябва всичко. Другите две табла, които пробвах... Всичко им отчита. Та някой може ли да ми каже как да си настроя стрелките на моето табло,защото никъде не намирам същото.... 

Редактирано от Emo_vt1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моето се оправи от самосебе си .  Всичко си му бачка , смених фиса с някакъв уж качествен за 70 лв обаче нощем нищо не се вижда на него ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...