Jump to content

Вибрация по предницата над 100км


Димитър67

Recommended Posts

Здравейте колеги 🙂 имам проблем , ако може някой да ми помогне !  Имам AUDI A3 2.0 TDI 2003г. И днес след работа , до като се пребирах по околувръсното , над 100км се появи огромна вибрация по предницата , след като увелича скороста вибрацията става много плашителна , интересното е че воланът и лостът за скоростите не вибрира , и колата се движи в права линия като пусна воланът,  а само предницата вибрира и то много, ако може малко помощ !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е доста плашещо. А при по-малка скорост съвсем нищо ли няма? Пробвай като пипнеш спирачката леко, нещо променя ли се, докато се тресе предницата. При рязко ускорение от място, има ли вибрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Димитър67 написа:

Здравейте колеги 🙂 имам проблем , ако може някой да ми помогне !  Имам AUDI A3 2.0 TDI 2003г. И днес след работа , до като се пребирах по околувръсното , над 100км се появи огромна вибрация по предницата , след като увелича скороста вибрацията става много плашителна , интересното е че воланът и лостът за скоростите не вибрира , и колата се движи в права линия като пусна воланът,  а само предницата вибрира и то много, ако може малко помощ !?

Провери си задните гуми и джанти над 100 км. от там идват проблемите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Димитър67 написа:

Здравей колега,  точно от  джантите беше , беше се натрупало много сняг , но вече всичко е наред 😅

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...