Jump to content

Ауди А8 3.0 2015 чип тунинг/DPF iff


SergioTacchini

Recommended Posts

Теооо,запри се малко бе!Първо,това поколение А8 вече нямат 4.2фси.Има 3.0 с компресор и 4.0тфси битурбо и W12.Не стават и зa газ.

Ма иначе  кво определение дадеее..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво значение има какво има това поколение А8?

Казвам му да продаде тоз скопец и да си купи нещо от 4 нагоре безнин..

А8 немали били..Ми да не е само А8 на земята. ?

Да си земе хубав 4..5..++6 литра бензин да му тресне газ и да се види у кола и кеф

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29 minutes ago, plamen sf said:

Теооо,запри се малко бе!Първо,това поколение А8 вече нямат 4.2фси.Има 3.0 с компресор и 4.0тфси битурбо и W12.Не стават и зa газ.

Ма иначе  кво определение дадеее..

Има ве, как ше нема, 372 кс е.

 

цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци като цяло изглежда доста в час, особено с Audi-тата, последно като го виждаш караше една бяла RS6-тица.

Отделно RS7-цата на Overdrive я караха точно в Madness да я "правят"...

Не отричам качествата на Revo, но за масови мотори не знам дали си струва х3, х4 и нагоре цената за един ремап, при който дори не знаеш какви стойности ще извади конкретната кола в състоянието в което е, с горивото с което се кара и т.н. и т.н.

Знам иначе пледоарията за това, че няма нужда от дино след ремап, бла бла :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал кола, мапена там преди 10 години, така че можеш да продължиш да си пишеш ;) не бих стъпил там , точчно защото знам как колата ми угасна и не пожела да запали, заравяйки си сичкото горивни карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, но предполагам са еволюирали от тогава, сервиза също е нов (или изцяло обновен, не знам стария какъв и къде е бил) и т.н.

Моята я мапваха преди 3-4, а след това съм ходил и с още една B8-ца, като цяло не мога да кажа нищо лошо за тях.

 

EDIT: Тео също не беше доволен от тях нещо, но по-скоро от немърливост се оплакваше нещо май.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорех за 3.0 TDI-то от темата, за което Revo дори не предлагат ремап в момента, но иначе точно с V8-маците на Audi съм сигурен, че нямат никакви проблеми в Madness.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коли са счупили в маднес, няма толкова косми по главата Шиши, опс всъщност това не са толкова мноог коли.А бе щом 1.8т успяхат да счупят, майстори са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Иначе слушам от доста приятели негативни изказвания по адрес на D-bros. Вие чували ли сте нещо по темата?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Двама ми казаха, че са отишли там за дистроници. Разбира се може да не е вярно. Субективно е винаги. Затова попитах

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NIKO двама са за дистроници и още двама попитах за ремап и не ми ги препоръчаха. Ако имаш да изкажеш мнение кажи го. Не познавам сервиза, не познавам момчетата нямам мнение, нямам наблюдение. Ако имах, нямаше да питам. Това е и причината да питам във форума, щото май такава му е функцията - да коментираме кой каквото знае. В никакъв случай не съм целял да набедя D-bros.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/15/2020 at 9:28 PM, yavor20v said:

Не знам за елит карс нищо...  питай в D-bros , Цецо е вносител на REVO

щом за 3.0тди в Д3 има, би требвало да има и за Д4?? :gruebel:

нне знам иначе..... Овердрайв?

елит карс какво предлагат?


Нямат, а обикновено на запитване за изработване на дадения софтуер отговарят с Не. Цецо искаше на негово Q7 да му направят и отказаха, а е дилъра им за Бг. Явно си имат някакви политики какъв софт и за какви коли да правят. 

21 hours ago, SergioTacchini said:

@NIKO двама са за дистроници и още двама попитах за ремап и не ми ги препоръчаха. Ако имаш да изкажеш мнение кажи го. Не познавам сервиза, не познавам момчетата нямам мнение, нямам наблюдение. Ако имах, нямаше да питам. Това е и причината да питам във форума, щото май такава му е функцията - да коментираме кой каквото знае. В никакъв случай не съм целял да набедя D-bros.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Какви точно са им оплакванията, че не успях да разбера? Специално за Рево софтуера, ако не се налага сваляне на комп и чиповете му, не виждам как ще объркат нещо.

Редактирано от Mustaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

 И най накрая към  автора  след всички съвети и теорий какво стана сложи ли Revo или не,  чипоса ли я има ли резултат.

 И най накрая към  автора  след всички съвети и теорий какво стана сложи ли Revo или не,  чипоса ли я има ли резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...