Jump to content

Бутон централно заключване отпред дясно


mhi406vt

Recommended Posts

Здравейте, бих искал да попитам при вас предна дясна врата дали има бутон за централно заключване. При мен няма и бих искал да знам дали освен бутона ще трябват кабели и ще трябва ли да се прекарат до купето, или се включват в някакъв контролер на самата врата, ето така изглеждам аз:

 

1175BAC8-B605-4FF5-91CE-C47859DF36DF.jpeg

23AE58AC-C1A8-4E23-942B-6EA652837265.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.02.2020 г. at 18:11, mhi406vt написа:

Здравейте, бих искал да попитам при вас предна дясна врата дали има бутон за централно заключване. При мен няма и бих искал да знам дали освен бутона ще трябват кабели и ще трябва ли да се прекарат до купето, или се включват в някакъв контролер на самата врата, ето така изглеждам аз:

 

1175BAC8-B605-4FF5-91CE-C47859DF36DF.jpeg

23AE58AC-C1A8-4E23-942B-6EA652837265.jpeg

И при мен има само на шофьорската врата,сигурно трябва да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се занимавам с глезотийки, сложих на моята на всички врати [emoji57]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябват бутон, дръжка, малко кабели и да се провери компа на врата дали го подържа. всичко зависи на какви цени се намерят нещата.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че си го правил на А6- 4ф,при Q5 обаче цената за частите ще е по-друга ,а и А6ци 4ф има под път и над път по моргите,а Q5 не се намира толкова лесно,за това ще струва повече.Освен това на Q5 не е необходимо да се смени цялата дръжка,там има заготовка (капаче ) което се премахва и се слага новия бутон.Не знам как стои въпроса с окабеляването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Стара и може би никому ненужна тема, но все пак за ентусиастите да споделя - слагнето на ключета за заключване на вратите е възможно и тривиално, трябва дамо да си ги намерите - ибей, алегро, от тука. Аз сложих на всички врати. Пускат се кабели до модула на вратат и готово.

 

Това и всички останали ретрофити са дело на @dpapazoff, най-разбиращия и внимателен ретрофитър за ауди (и не само) според мен. Освен ключетата във времето си ретрофитнах и:

- Светлини в краката и във вратите - бели и червени 

- подсветка на духалките - намерих си счупени духалки с подсветка за без пари, и от тях си взех врътките и буксите

- драйв селект !!!

- ауто холд

- Хоум линк !!! - не намирам снимка в момента да я кача

- асистента за дълги и сайд асиста вече съм писал

 

Всичко е положено и и срамота и като оригинално.

 

Така че, не се плашете да добавяте стойност към автомобилите си, слава богу имаме разбиращи хора!

7BFBC415-214A-4CEA-9FF8-900DDE3376F2.jpeg

5B416B72-5E01-4B2E-9F3C-9C26A2320FF1.jpeg

81BFDA7E-D4FB-4271-8F46-EAF170ED56F8.jpeg

368343C4-AD02-4479-9074-7B53E4276014.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mhi406vt а аутохолд от къде взе и на каква цена, че гледам е към 200-300лв. Пък ми харесва някакси тая функция. Вместо да стоя на спирачката по светофарите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Drone Auto hold бутона го взех от ибей за 25 евра, от S4, кабелите се пускат до под волана и до абс-а. Но абс-а трябва да го поддържа, виж в кодовете на листчето в багажника, ако имаш 1AS -  абс-а НЕ поддържа ауто холд, ако е 1АТ - поддържа.

 

@Nikola_RS От София Люлин 2

 

 

Горе съм писал нещо - "Всичко е положено и и срамота и като оригинално." , това понеже беше през телефона, нещо ауто коректа го е омазал, сори

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето го и хоум линк-а, да не кажа че това ми е една от най-ценните екстри, да нямаш дистанционно в барчето и да не се чудиш дали си го загубил - отново благодарение на @dpapazoff.

 

43A5743C-F37E-42B6-A877-FD1D8DF85DE3.thumb.jpeg.4a1911465440379079e8a29ed64641d8.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я имам тази екстра и просто не мога да се справя...Моята q5-ца е внос от Америка и предпогалам там гаражите са на други честоти.Ако някой знае как да го оправя на врата horman ще съм му задължен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя хоўм линк. Отваря три врати и има място за още една. Излезе ми 15 лева с монтажа. 😆

 

IMG_20210823_183145.thumb.jpg.c988a3f2e9216cb9da4f2725c6d940f7.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си начин да се направи и оригиналния хоум линк бутон да работи с всички врати, леко се преправя разбира се оригиналната инсталация, но не искам да давам детайли, защото не смятам, че ще е коректно спрямо @dpapazoff 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази екстра я имам и на двете коли и така и не мога да я настроя за гаражна врата с ролетна щора от ДЮК
А колата ти европейска ли беше.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

И аз я имам тази екстра и просто не мога да се справя...Моята q5-ца е внос от Америка и предпогалам там гаражите са на други честоти.Ако някой знае как да го оправя на врата horman ще съм му задължен.
Няма да стане

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, ShadowM said:

Няма да стане

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

 

Може може, Митко Папазов ги лекува всичките, ако ще от луната да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...