Jump to content

D-Bros Automotive или Das Auto Service


Recommended Posts

Кой от двата сервиза е за предпочитане според вас?Офертите  са им сходни така,че да пишат хора с директни впечатления...

Редактирано от VBI
Грешка в заглавието.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имаш предвид D Bros?

Това е сервиза.

Единствения им недостатък е че не обслужват коли извън ВАГ групата, иначе щях да си преместя автопарка при тях.

:)

Доста се намъчих със сервизи преди да ги открия и ги препоръчвам с две ръце.

Редактирано от Mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, OvivO написа:

Das Auto Service в никакъв случай!!!

Защо?Казвайте де...Какво има толкова.Интересува ме къде ще ми обслужат колата по-добре.Нищо кой знае какво.Или да си ходя в Ауди сервиз ,и да не се занимавам?

преди 16 минути, Mobile написа:

Имаш предвид D Bros?

Да

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ти казахме Д Брос??

Профсионалисти, не лъжат, не спестяват истината, много внимателно отношение към колата..не знам кво повече търсиш. Цените са ок.

 

Бах маму SWAT анализ ли да ти направим на сервизите в СФ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението,но все пак не се познаваме...Очаквам мнения на няколко човека поне.Все пак става въпрос за обслужване за около 5 к. лева.Мисля е нормално да се поинтересуваш... :) 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто ти и една тема и за D Bros.

 

@manchorov Какво точно ще облужваш за 5 бона ?

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна масло двигател скорости филтри предни дискове и накладки...

 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, manoleo написа:

Ето тук има известно количество мнения за Das Auto Service. Общо взето там се ходи ако ти се сере.

Не ми се сере...искам да обслужа качествено колата...

Е Явно ще се насоча към Оторизираните сервизи.Мислех ,че тези са уважавани...Райно как да ми=у се вярва след като е бил част от един сервиз до дадено време и после оффф ми аз исках ама... Смешна история...Много са подвеждащи тези форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди си в дброс, няма смисъл в Порше. Ако искаш и да е скъпо, в ДБрос не е евтино, но в Порше няма да е по-добре от Дброс :)

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@manchorov Aaa чакай навсякъде могат да се осерат дали официален или уж хвален сервиз. Трябва да си готов за това.

Относно цените нещата са много относителни, понякога се случва Порше да дават добри цени и няма срамно да се питат за остъпки склонни са ;)

Иначе набързо чекнах малко цени емиии заеви имаш пряко сили 3 бона за тия неща дето изброи + маслата за диференциали и раздатка, това със ZF кит за маслото и филтъра на скоростната кутия, че по-бързо се смята.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те само за дискове и накладки ми идват малко под 3к. Ще си ходя в Порше и няма да се занимавам...

Не съм готов за това.Не мисля,че и трябва да съм...

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти може и да не си ама грешки се случват пък било то и в Порше все пак все още тия дето правят/обслужват колите са хора ;)

 

Eто ти дискове и накладки от немски дилър на VAG:

https://shop.ahw-shop.de/original-audi-sq5-a8-bremsscheiben-vorderachse-bremsen-4h0615301ab

https://shop.ahw-shop.de/original-audi-sq5-a8-bremsbelaege-vorderachse-bremsen-belaege-8r0698151r

https://shop.ahw-shop.de/kontaktgeber-original-audi-geber-bremsbelaege-verschleissanzeige-bremsen-4h0615121j

 

Kакто и да ги смяташ идват под 1600 лв с доставката. Ама ако не те бърка да дадеш 3 бона само за дискове и накладки ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, manchorov написа:

...Или да си ходя в Ауди сервиз ,и да не се занимавам?

 

 

Най-добре! И ти го казвам като човек посетил и двата сервиза за които питаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам го със съжаление, обаче...вероятността в официалния сервиз да сгафят е не по-малка, от който и да е друг от големите сервизи! За сметка на това ще си платиш като поп! А вероятността да те измамят е повече от голяма! Конкретно в D-Bros измамен няма да бъдеш! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fireblood Много си категоричен адвокат ли се явяваш на въпросния сервиз ?

Или викаш друго си е да те изклатят (а това викаш не е измама, а плащане за високо качество :bindafuer:) за предни дискове и накладки 3 бона при условие, че същите са няма и 1600 лв от VAG дилър в немско ... ама здраве да е какво са някакви си 1000 и кусур лева разлика

Оставяме на страна факта, че всеки  сервиз който пазарува ОЕМ части от немско ги взема на далеч по-ниски цени от тези които могат да се намерят в онлайн магазините ;)

 

Иначе да факт е, че във всеки един сервиз може да се случи/ат гаф/гафове или да бъдеш хлъзнат малко или много без значение официален прехвален гаражен и т.н.

 

п.с. Никой в нищо нямам за цел да убеждавам, нека всеки сам си преценява. Ама едно е да се плащат високи цени за труд и съмвсем друго долу горе двойни цени за части.

 

Ето и цените на предни дискове и накладки за SQ5 без никакви остъки от Юнитрейд (същите са и в Порше) тотал ~ 2550 лева:

http://www.ssm.bg/OnlineStore/StoreItemNew.aspx?lang=bg-BG&search=true&fromPageSize=4&fromPage=0&itemNo=4H0 615 301 AB

http://www.ssm.bg/OnlineStore/StoreItemNew.aspx?lang=bg-BG&search=true&fromPageSize=4&fromPage=0&itemNo=8R0 698 151 R

http://www.ssm.bg/OnlineStore/StoreItemNew.aspx?lang=bg-BG&search=true&fromPageSize=4&fromPage=0&itemNo=4H0 615 121 J

 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Fireblood написа:

Казвам го със съжаление, обаче...вероятността в официалния сервиз да сгафят е не по-малка, от който и да е друг от големите сервизи! За сметка на това ще си платиш като поп! А вероятността да те измамят е повече от голяма! Конкретно в D-Bros измамен няма да бъдеш! 

 

Съгласен съм, но на всеки ремонт в официален сервиз получаваш 2 години международна гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция в дброс или дас ауто ще ти осерат нещо, ако искаш приключения може да псоетиш един от двата. В сравнение с тях официалният сервиз е като от друга планета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, P_PETKOV написа:

@Fireblood Много си категоричен адвокат ли се явяваш на въпросния сервиз ?

Дали съм адвокат го оставям на въображението ти. Твърдя, че за разлика от официалния сервиз, там измамени няма. Ти чуждо мнение не зачиташ ли? Нужно ли е да питаш за юристите на фирмата?        А що се отнася до гафовете....във всички сервизи се случва....като в официалния твърде често. Нали знаеш, какви хора работят в тези сервизи?! 

Преди 5 часа, Бако Мецан написа:

 

Съгласен съм, но на всеки ремонт в официален сервиз получаваш 2 години международна гаранция.

Прав си .....но в България ти намират цаката как да не ти уважат гаранцията!  Не те разубеждавам.    Просто си имай едно на ум, че гаранцията там не е сигурна като изгрева на слънцето и....може да се озовеш в ситуацията, за която по-рано в темата пишеш, че не искаш да си готов! :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти с тоя ветеран,що се изказваш така смело ,за официален сервиз,посещавал ли си?

А искал ли си оферта примерно от Порше Запад и от Дас Ауто ,да се убедиш ,че в Порше е по-евтино,защото аз съм?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fireblood Това за адвоката трябваше да е в кавички ама здраве да е всеки греши ;)

Погледни тая тема като си толкова категоричен с приказкате от 1001 нощ. Иначе  много лекично пропусна момента с цените на частите (подчертавам части).

Моля те светни ни какви хора работят в официалните сервизи и какви в Д-Брос супер Марио?

 

@plamen sf Така за протокова би ли споделил каква е часовата ставка на Порше Запад?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...