Jump to content

D-Bros Automotive или Das Auto Service


Recommended Posts

@goranov73 Може би ще е полезно да споделиш и къде си ходил преди това та да предпазиш някой друг особенно от експертите с уплътняващото масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма смисъл да плюя по хората толкова могат толкова правят, за мен е по важно да се дават обективни съвети защото другото е бутане в пропастта. И този сервиз нямаше да го коментирам ако не бях попаднал на тази тема зщото се убедх, че с четене на препоръки по форумите човек само може да бъде подведен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумите и информацията в тях са само с информативна цел, това, че някой е написал еди какво си за еди кой си сервиз отразява неговото лично изживяване, а не сервиза като цяло. Нали виждаш, че и душко се плюе, ама има и доволни. Форума не е гаранция и кантар за това кое е качествено и кое не е. То ако трябваше да се хвана на всичко изчетено досега за колата си трябваше да съм я засилил на желязо и да бегам за 1.9 с чип, че видиш ли само това се хвали, ама...

 

Четеш, информираш се но не си го слагаш, т.е. имаш си едно на ум. То няма сервиз, за който да има само добро, не сервиз ами и магазин или дори човек - за всяко нещо има положителни или отрицателни мнения. Виж, Das са друго, това е секта, Крис е някакъв манипулативен пич, който е наредил в печата си и сайта си емблемите на марки на VAG и се представя едва ли не светилото на VAG в България, а си е чист мошеник. Е за тях предимно мненията са на минус, малкото свястно, което са свършили са го направили на цени, дето и на Порше няма да им харесат, но докато има балъци ще има и тарикати. Щом има кой да дава ще има и кой да взема. Не са ги взели на сила.

 

Така, че си чети форума (този или който и да е) , но не си вади изводите - отиваш , рискуваш , пробваш...може да останеш доволен. Може пък за някой за който си чел похвали да те разочарова.

 

Номера е да не тръгваш с очаквания. Иначе извода , който може да си извадиш в този форум, че нищо, освен 1.9 и 1.8Т (старите) не си струват, всички мотори (без тия двата) са тромави в ниските, не вървят, горят много, сервизи читави няма, всички ги лъжат и баламосват, вадят се констатации от снимка на салон на даден автомобил за пробега, ползването му и едва ли не майчиното му мляко. Тук отворковците са много. Забавлявай се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.02.2020 г. at 21:17, Veli_907 написа:

масло Valvoline dexos2 5w40. От всичко, с което е бил този мотор с това масло мърка най-приятно, чак се изумих. Нито Motul, нито Repsol, нито Castrol са му давали този звук, доста по-тих и равномерен стана. Поне за мен де. Лично за мен.

 

Страшно се дразня, когато некомпетентни същества пишат пълни глупости.:unsure:

Мърка защото всичко ти е сменено и си с ново масло, а не предишния бълвоч, който си сипал.

Dexos2 е опелска норма и да ми сравняваш Valvoline с Repsol говори за твоята пълна некомпетентност. Репсола е на светлинни години напред.:zustimm: Особено REPSOL ELITE EVOLUTION 5W40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, PINGI написа:

Репсола е на светлинни години напред.:zustimm: Особено REPSOL ELITE EVOLUTION 5W40

Прези време REPSOL не ми беше в полезрението - възприемах го като екзотика.

Един умен и много добър майстор  ме светна за него.

В моя случай ползвах REPSOL ELITE COSMOS 5W30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Veli_907 said:

Форумите и информацията в тях са само с информативна цел, това, че някой е написал еди какво си за еди кой си сервиз отразява неговото лично изживяване, а не сервиза като цяло. Нали виждаш, че и душко се плюе, ама има и доволни. Форума не е гаранция и кантар за това кое е качествено и кое не е. То ако трябваше да се хвана на всичко изчетено досега за колата си трябваше да съм я засилил на желязо и да бегам за 1.9 с чип, че видиш ли само това се хвали, ама...

 

Четеш, информираш се но не си го слагаш, т.е. имаш си едно на ум. То няма сервиз, за който да има само добро, не сервиз ами и магазин или дори човек - за всяко нещо има положителни или отрицателни мнения. Виж, Das са друго, това е секта, Крис е някакъв манипулативен пич, който е наредил в печата си и сайта си емблемите на марки на VAG и се представя едва ли не светилото на VAG в България, а си е чист мошеник. Е за тях предимно мненията са на минус, малкото свястно, което са свършили са го направили на цени, дето и на Порше няма да им харесат, но докато има балъци ще има и тарикати. Щом има кой да дава ще има и кой да взема. Не са ги взели на сила.

 

Така, че си чети форума (този или който и да е) , но не си вади изводите - отиваш , рискуваш , пробваш...може да останеш доволен. Може пък за някой за който си чел похвали да те разочарова.

 

Номера е да не тръгваш с очаквания. Иначе извода , който може да си извадиш в този форум, че нищо, освен 1.9 и 1.8Т (старите) не си струват, всички мотори (без тия двата) са тромави в ниските, не вървят, горят много, сервизи читави няма, всички ги лъжат и баламосват, вадят се констатации от снимка на салон на даден автомобил за пробега, ползването му и едва ли не майчиното му мляко. Тук отворковците са много. Забавлявай се. 

Пич, дръпни малко въздух. Не е нужно да обясняваш във всяка тема как не си се преебал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VP44 реалността така ще го плясне, че ще се чуди какво става. Дано не вози малко дете в колата, че е студено още :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая говорим за форума и съм дал пример. Стига сте реагирали като изперкали всеки път като спомена 2.5, сакън дума да не стане. Дори не е било самата тема, а за форума. Ама нищо. Тоя VP44 ви вади очите и се раздвам, че ви е разорил. Заслужавате го. Такива характери сте просто. На лошите и комплексираните хора така се пада.

 

Ай стига сте правили циркове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че тая кола ти е най-голямото постижение в живота, но никой не го интересува. Такива сме карали преди 10 години.

В темата специално се коментират коли, които само обслужването им е по-скъпо от тоя клозет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, jovcho написа:

Разбирам, че тая кола ти е най-голямото постижение в живота, но никой не го интересува. Такива сме карали преди 10 години.

В темата специално се коментират коли, които само обслужването им е по-скъпо от тоя клозет.

Нали знаеш, че колкото и да се перчиш, има хора с по-нови коли от твоята! И с по-скъпи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Fireblood said:

Нали знаеш, че колкото и да се перчиш, има хора с по-нови коли от твоята! И с по-скъпи! 

Винаги има по-голяма риба.

Само не разбрах в каква връзка го казваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Veli_907 said:

В случая говорим за форума и съм дал пример. Стига сте реагирали като изперкали всеки път като спомена 2.5, сакън дума да не стане. Дори не е било самата тема, а за форума. Ама нищо. Тоя VP44 ви вади очите и се раздвам, че ви е разорил. Заслужавате го. Такива характери сте просто. На лошите и комплексираните хора така се пада.

 

Ай стига сте правили циркове.

Ами стига писа за него и ще спрем :biggthumpup: Бах възхваленията на кошник проектиран преди 25 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...