Jump to content

Сигурно ли е, че това е Audi форум?


Recommended Posts

Оууу гледай ти още един герой с легандата изскочи да го защитава :respekt:

 

Най-якото в цялата схеме е как булката като виден фен на тоя мега гига мотор и развил всяко негово болче и гайка по най-малко пет пъти се опитва да убеждава двама надъхани собственици на душета, че от това мотор не става ама опитите продължават ... някак си безценно :zustimm:

Адрес на коментара
  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега Вели 907 ако започнеш да четеш чужди форуми винаги ще намериш полезна информация. Тук много хора дават мнение без да застават зад него и без да са опитни се изказват във всяка тема като, че са специалисти работещи в ауди, но когато си счупиш главата си е за теб. 

Адрес на коментара

:lol:

Най-сладкото е, че след второто отваряне на мотор духна гарнитура и дори това е нищо, щото след шлйф на блок видях, че е спукан тунела, което било масово се оказа. И сега поне съм дал вече едно тфси за да тръгне тая кочина съм принуден да слагам  плоча в картера на новия блок, де ега удържи и не се рзцепи. 

Ама нахъсаните пилета си мислят, че като са си купили великата марка ауди са овър дъ топ... И ги очакват  онли уъндерфул дейс...:hilezh:

 

 

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Преди 1 час, goranov73 написа:

Колега Вели 907 ако започнеш да четеш чужди форуми винаги ще намериш полезна информация. Тук много хора дават мнение без да застават зад него и без да са опитни се изказват във всяка тема като, че са специалисти работещи в ауди, но когато си счупиш главата си е за теб. 

 

Това , че 1-2 индивида си избиват комплексите си е тяхна работа. Кой какво е разглобил си е лично негова работа, къде си е дал парите са лична негова работа и доколко според самия себе си е компетентен си е лично негова работа. Все ми е тая, мненията на булката целят провокация, на която няма да отговарям, а виждам, че явно и други го виждат това. На една провокация, с цел да е такава, как да и отговориш...? 

 

Като ми замине помпата какво ще правя си е лично мой проблем и никой не го засяга, тоя почна много да ми влиза в личното пространство и да ми държи сметка, а не той ми изкарва парите. Някак си не е ОК. Голямо чудо е това ГНП, какво да обърна, какво да направя, 20-годишно ГНП щяло да даде фира! Уау! Каква футболна драма! Ми като даде фира нямам намерение да орева форума да си реша според финанса смяна ли ще е, рециклаж ли ще е какво ще е. И решението си е единствено мое, а не на някакъв, който е седнал да ми казва какво да си правя с парите, дали ми е топло или ми е студено, какво трябвало да харесвам и какво не. Грешката ми е, че още в началото тръгнах да му се хващам на провокациите докато разбера, че са такива. Ядове нямам, доволен съм и това е. Тръгнал някой да ми казва кое трябва да ми харесва и кое не. Като дойде да ми изкарва парите тогава.

 

Многократно съм казал, че българина не иска да поддържа кола, отказва да го прави и според него всеки го цака с отстъпки, с цени, с всичко... искаш да е икономично като Skoda, да върви като Ferrari и поддръжката на е на 10 години 1 ремък за 29,99 лв. Ако може и да гори 4/100, ама това зимата. Звука трябва да е минимум Lamborghini, но пък разхода трябва да е Skoda SDI. Ако може и издуха Buggati Chiron пък ще идеално. С 2 литра нафта ако може. 

 

 

Адрес на коментара
Преди 4 часа, Veli_907 написа:

Това , че 1-2 индивида си избиват комплексите си е тяхна работа. Кой какво е разглобил си е лично негова работа, къде си е дал парите са лична негова работа и доколко според самия себе си е компетентен си е лично негова работа. Все ми е тая, мненията на булката целят провокация, на която няма да отговарям, а виждам, че явно и други го виждат това. На една провокация, с цел да е такава, как да и отговориш...? 

 

Като ми замине помпата какво ще правя си е лично мой проблем и никой не го засяга, тоя почна много да ми влиза в личното пространство и да ми държи сметка, а не той ми изкарва парите. Някак си не е ОК. Голямо чудо е това ГНП, какво да обърна, какво да направя, 20-годишно ГНП щяло да даде фира! Уау! Каква футболна драма! Ми като даде фира нямам намерение да орева форума да си реша според финанса смяна ли ще е, рециклаж ли ще е какво ще е. И решението си е единствено мое, а не на някакъв, който е седнал да ми казва какво да си правя с парите, дали ми е топло или ми е студено, какво трябвало да харесвам и какво не. Грешката ми е, че още в началото тръгнах да му се хващам на провокациите докато разбера, че са такива. Ядове нямам, доволен съм и това е. Тръгнал някой да ми казва кое трябва да ми харесва и кое не. Като дойде да ми изкарва парите тогава.

 

Значи за душегуба разбрахме, че си е "лично твоя работа", но кажи за липсващата кожичка кво ше правим, пак ли си е "лично твоя работа" или да търсим от някъде да ти я донадим, аа? :hilezh:

Адрес на коментара

Липсващата кое? Бъркаш ме с някой много брутално... не ме бъркайте с клонирани акаунти и бивши потребители от тук, нищо общо...

 

Кеф ви правите да се заяждате и да държите сметка за хорските пари. 

Адрес на коментара
Преди 1 час, Veli_907 написа:

не ме бъркайте с клонирани акаунти и бивши потребители от тук

 

 

E така казано, изобщо не поражда основание да го правим, нали?

 

Преди 13 часа, Veli_907 написа:

. Голямо чудо е това ГНП, какво да обърна, какво да направя, 20-годишно ГНП щяло да даде фира!
 

Знам 3 независими една от друга, но коя от коя по-тъжни истории за душегуби, предали своите души на транзистори в помпите в едни по-добри светове. Едната история е за душегуб на остров Закинтос, една в Модена и една във Варна.

 

И тримата страдалци прибраха тленните останки на тези гробове с левовата равностойност на цената на още две почивки с ултра ол инклузив, като после дадоха и пари да съживяват мъртъвците. 

Адрес на коментара

Съмнявай си е в каквото си искаш. Това, че масово тук пишат клонинги, баннати по една или друга причина не означава , че съм сред тях. Все в нещо се съмнявате, някакви конспирации търсите, заяждане... за това няма да ни бъде като народ. Няма я добрата дума, а за една марка говорим. Затова съм попитал дали това е Audi форум. 

Всеки си е направил сметката какво да си прави ГНП-то - кой продал, кой на желязо, кой ремонтирал или сменил...всеки си преценя за себе си. Защо се бъркате в съдбите и финансите на хората? Ще държите сметки на тия, на които давате пари. Коя сметка ми платихте да ми държите тон? Като ми тресне ГНП-то ще си го платя и оправя, вие ли ще го платите, вие ли ще преценяте вместо мен моите финанси, вие ли сте хората? Едни непознати ми държат тон и опис на живота...пийте си хапчетата, жалки сте.

Адрес на коментара

Стига ги споменава тия финанси, че вече почваш да се натрапваш. Карай фуражомелката, вечер пали свещ до нея и живей с мисълта, че караш ултра колата. Амин.

Адрес на коментара

защо да го обръщаме на сантименти към марката Ауди, като са произвели пълен боклук и нека наричаме нещата с истинските им имена. 

Ако това не се вписва в представите за колата ти, само можеш да се радваш, но да имаш едно на ум.

Адрес на коментара

Нали може да си имам собствени представи, или трябва да се позовавам на вашите? 2.0 TFSI какво е, душичка, не душегуб викаш..

 

Нито си мисля, че е ултра кола, нито съм я взел с идеята да е ултра кола. Финансите ги намесвате вие кой колко дал и на каква стойност било, сякаш сме деца и не можем да си оценим парите сами за себе си.

Адрес на коментара

Голяма болка ти е това 2.0 TFSI обаче ;).

За разлика от душегуба поне върви доста приятно, отделно, че моята кола я карах 4 години без каквито и да било проблеми, при това не само по двигателя (беше и с S tronic ;)), а приятел направи ремонта за 3к лв. и от тогава колата не харчи и грам масло :).

Адрес на коментара

Има една лека подробност, че 2.0TFSI като се излекува (ако изобщо има драми, понеже не е ясно колко точно от произведените са проблемни) си върви и отделно носи на бой и засилване.

Последните версии на 2.0TFSI вадят по над 300 коня само с ремап (като според мотора и с последен стейдж могат да се извадят почти двойно на фабричните коне) ебаси гадния мотор деба.

Докато тоя жмел V6 2.5TDI не носи на нищо (изключваме филма в който се е вкарала малката булка) ама щом те радва карай си го и не обръщай внимание на пишещите тук :bia:

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара

Нека аз си реша колко върви според моето мнение. Чип на кола не съм слагал, не ме вълнува да слагам и нямам такива намерения. Ако реша да го заменя за нещо с повече коне ще си купя нещо с повече коне. Тия идеи за чипосването не ми допадат, мое мнение е. Изключение правя ако вече съм вземал колата с някакъв ремап, но не ми е цел и не го търся. Това си е моето мнение.

 

На мен TFSI-то не ми е болка, а на вас 2.5 ви е болка. Нито държа сметка на собствениците на 2.0, нито се кефя да ми държат сметка за въпросния "жмел". 

 

То почти няма свестни мнения. Едни внушения, едни насаждания на мнения сякаш аз не мога да си имам моето мнение и трябва само на вашето да се позовавам. Същевременно си я карам аз, не вие за да решите вие кое колко ми върви. 

 

То какво да не обръшаш внимание - не била ултра кола...не знаех, благодаря, ще се насоча към koeningsegg...

Адрес на коментара

Много сериозни проблеми с егото се виждат тука и този форум няма да му се отрази добре на нервната система :lol: Неговите пари гледали хората, ай споко само. С нетърпение чакам да напишеш в поредната тема как си обслужил душето от-до и нямаш никакви драми.

Адрес на коментара

К'во споко бе? Изредиха са да ми обясняват къде да си давам парите и къде не, недей ми вика споко.

 

Нямам драми, драмите са в глвавите ви.

 

Айде бегайте да правите това, което прави вятъра...

Адрес на коментара
преди 5 минути, Veli_907 написа:

К'во споко бе? Изредиха са да ми обясняват къде да си давам парите и къде не, недей ми вика споко.

 

пали 6те цилиндъра и оди на СофияТА да го биеш тоо. Сяя ше изгориш бая нафта, ама си заслужава :hilezh:

Адрес на коментара

Нарочно ли не споменаваш, че е спаринг партньор на Коврата на Белмекен?

 

@Veli_907, баце, ти намеси 2.0 TFSI в темата, присъства във всяко твое мнение с различен епитет ;).

Така че, това издиша "На мен TFSI-то не ми е болка, а на вас 2.5 ви е болка.", аз лично не съм споменавал душегубера никъде.

Адрес на коментара

@Veli_907 Заеви много насериозно ги приемаш нещата изредили ти се били да ти обесняват как си харчиш парите.

Това е нищо дръж се, тук се дават и насоки как да го слагаш и т.н. няма лабаво :hilezh:

Адрес на коментара

Колко нафта ше изгори си е моя работа, друг е въпроса, че някои хора ходят да работят, имат си някакъв бизнес, правя нещо...ако вие така нямате какво да правите и ходите да си се разправяте то си е за вас...хукнах към София, ма направо...уеуе мауе :D Нали споменах за вятъра....

Адрес на коментара
1 hour ago, Veli_907 said:

Айде бегайте да правите това, което прави вятъра...


Предлагам ти ново хоби, събирай визитни картички на пътна помощ от различките части на страната. Ако установиш и някакви по-дълбоки отношения с тях, може да ти направят и отстъпка за превоза на НПС-то (н-то е за недвижимо) :biggthumpup:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...