Jump to content

Преходен кабел за RNS-E PU


jordanik

Recommended Posts

Ще преминавам от Concertll/Bose/на RNS-E PU и ще ми е нужен преходен кабел за инсталацията.Поразгледах предложенията и  съвсем се омотах.Не можах да разбера има ли точно определен преход за моя случай,или се ползва прехода,който е за Concert към RNS-E  и се местят пинове,ако имаш и  Bose?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще трябяа да смениш пина за К-линията за диагностика от зелената към синя букса,в моята тема за ретрофит съм упоменал как става.

Другото вероятно ще е въпрос на кодировки с VCDS за да се ползва функционално RNS-E

Ще чакам с удоволствие да споделиш какво и как ще стане с телевизията,с визуализацията за PDC и т.н

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря,Марто!Значи точно определен кабелен преход за Bose няма.Иначе ще действам точно по твоята тема.Те при мен нещата са по- сложни, защото поляците ми пратиха модулите за ТV и камерата за паркиране свързани направо към кабелен , преход,който дублира буксата на навигацията и ще падне яко четене кое и как да стане. 

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив,няма страшно,отваряш моята тема,виждаш куплунга на RNS-E т.екой пин за какво е,отваряш и на твоето схемата на Quadlock конектора и просто сравняваш пин по пин,това е,където не отговаря,просто вадиш и преместваш и готово.

ТВ тунера с кабеляка ми е интересен като окомплектовка,някога ако се сетиш на ЛС да ми снимаш и пуснеш да разгледам калво и защо.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако камерата е аналогова, нямаш никакъв шанс да я подкараш на навито. При 193-ките, аналоговия (RGB) видео вход е отпаднал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало пазара да е решил този проблем с адаптер. В крайна сметка ПУ-то е 10 годишна навигация, а китайски аналогови NTSC камери от доста години се продават на килограм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, CVT написа:

Би трябвало пазара да е решил този проблем с адаптер.

Не, не го е решил. Доста скъпичко ще им излезне на китайците да разработята аналог на оригиналния контролер. Единственото решение при 193-ката е камера от R8-ца. Само там се предлага опцията, която да е съвместима с RNS-E PU.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Поляците/от техния Ауди клуб/са разработили такъв модул/има и клипчета/.Надявам се да тръгне и при мен. Единствения бъг е , че при Нави/PU/  с крайна буква различна от "А" се налага да натискаш бутона Media,за да изкараш образа от камерата/не излиза автоматично при включване на задна/

 

.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от какво е трансформирана мисля ... щот те ги преправят или от Seat Exeo или Audi A3 или от Audi TT

Доста клипчета в нета има на моднати от Audi A3,а при тях се включва автоматично,не ми се вярва всички да са буква "А"

При теб,който си със преден/заден парктроник ми е интересно модула на PDC-то с каква буква е и дали подържа графична визуализация?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, CVT написа:

Това не е ли: цък!

Не е. Това конвертира към RGB, а при 193-ката, този вход вече не се поддържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...