Jump to content

Ангренажна Верига а4 б7 3.0 тди


Cecone

Recommended Posts

Здравейте Колеги , нов съм в форума и мисля да направя смяна на веригите каква цена ще ми излезе смяната горе дол и коя марка вериги да избера става въпрос за ауди а4 б7 3.0тди куатро 2005 г 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1 hour ago, kpematop said:

всичко

Адаш, това със сваляне на кутията ли е?

 

12 hours ago, Cecone said:

Здравейте Колеги , нов съм в форума и мисля да направя смяна на веригите каква цена ще ми излезе смяната горе дол и коя марка вериги да избера става въпрос за ауди а4 б7 3.0тди куатро 2005 г 

ОЕМ-ските са малко отгоре, но само частите - включае болтове, заден семеринг колянов вал, гарнитури на капаците на веригите.

Имай предвид, че като свалят магарето, може да е заминал някой от тампоните му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами сутрин някой път претраква за по малко от 2 сек и затова мисля иначе 1500 лв за веригите и работа е горе дол добро като цена а някой добър сервиз да ми препоръчате където ще могат да извършат ремонта 

А и другото което е не е ли по добър вариант през кутията да се сменят веригите 

Редактирано от Cecone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Cecone Виж я как е като си я покарал и е загряла добре. Гасиш я и примерно час, час и половина по-късно я запалиш пак.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега иди да я погледне колата някой които разбира, че може да е нещо елементарно както беше при мен и да си сменяш части при гаражните майстори докато побелееш от ядове. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нови вериги разхода пада и мотора става по-тих, безсмислено е само обтегачите да се подменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@LYUBKO  Ако чукат постоянно докато работи не е добре. Вярно, че донякъде зависи и от самото масло и вискозитет, ама чак пък толкова ...

Приятел смени на неговото Б5 1.8 ADR 21 годишния OEM-обтегач + верига с такива на Febi. След почти година се разлопа и смени Фукс-а, де го беше налял.

Като се разлопа пак след 3000 km стана ясно, че не е от маслото и айде нов OEM-обтегач + верига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Колеги, можете ли да ми препоръчате читав майстор/сервиз във Варна за проверка състоянието на ангренажна верига на 3,0 тди.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...