Jump to content

Автомивка за измиване на двигател отдолу?


Recommended Posts

Привет!

Наскоро започна да ми капе отнякъде масло и закарах колата на сервиз. Казаха ми, че е доста омаслено отдолу и могат само да предполагат откъде е. Казаха ми да се измие хубаво двигателя отдолу за да може да се погледне и види какъв всъщност е проблема.
Та въпроса ми е, дали някой би могъл да препоръча качествена автомивка с предлагане на тази опция? Звънях на 2-3 места, където ми отговориха "тука имаме една машинка пускаме я, тя си пръска обилно с дюзи ама може да намокри всичко, не гарантираме за безопастност и ако нещо се случи - на ваша отговорност".  Предполагам на повечето места е така, а в нета не успях да намеря нещо читаво.
За предпочитане е в близост Източната част на София, но дори и по далече да е, ще се радвам да споделите!

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има автомивка с естакада на "Черни връх", от околовръстното като слезеш на 200-300 метра първата мивка в дясно, има до нея гумаджия и някакви гаражи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, hristiyan.apostolov написа:



Благодаря ти! Ще ги проверя.

 

Само внимавай да не миеш целия двигател, а само там където е нужно, защото можеш да си навлечеш много по-голям проблем от този който се опитваш да отстраниш. За разлика от маслото, чешмяната вода е много добър проводник на електричество, така че дръж водата далече от буксите.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Off Topic

В мол София, , на Стамболийски, измиват я отдолу на специална система. Was Depot e авточивката.

 

 

Редактирано от iliyankostov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...