Jump to content

Развали се устойството за MP3-ки


Toshko

Recommended Posts

Здравейте! Като си купих колата тя беше с монтирана една дранкулка в жапката, в която се слага флашка и може да свири MP3-ки от нея, като самата дранкулка се появява като CD changer в менюто на мултимедията на колата. Колата е Audi A8 D3 от 2006-та.
В един момент както си работеше тази дранкулка за MP3-ките нещо и стана и се прецака. Сега показва песните, директориите и т.н., но която и песен да пусна тръгва, стига до 0:02 и забива там като в същото време нищо не се чува и реално песента изобщо не тръгва. Чудя се дали тази дранкулка може да се ресетне, ако нещо е забила и колата не й спира всичкото захранване, но нямам идея каква е марката и модела й, за да потърся информация. За това тук ще постна снимки и се надявам, ако някой има същата дранкулка да ми даде информация за марка и модел.

77039582_553679081843506_6359885849911361536_n.jpg

76996477_1016996055320838_937171763886817280_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вързана за постоянно захранване нищо чудно да е забила. Просто откачи акумулатора за малко да се ресетне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си го мислех, но леко се притеснявам по колата какво ще се ресетне и да нямам после някакви ядове. 

Ако няма нещо по-хитро като решение и това ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата. Така ще пробвам. А някой знае ли кой номер ключе ми трябва за акумулатора и дали може с камък да се развие клемата? Не знам дали на тези коли е с 10-ка като при ладите 😊

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора оправих се с акумулатора и стана работата. Музиката отново свири 😃
Благодаря на всички за изразеното мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо и аз мислех да търся бушона, но нямах идея как да разбера кой е освен да ги вадя и да тествам бушон по бушон, което щеше да ми отнеме много време. Разглобяване на жапката пак не ми се иска да правя, понеже си е играчка. А и предишния път доста изкара преди да се прецака. Даже реално се прецака, когато си качих нови песни на флашката. Може да не забива чак толкова често, но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...