Jump to content

MyAudi - някой успял ли е да я подкара


Recommended Posts

Какво правя - тегля приложението , правя си акаунт , в колата имам активирна сим карта (има достъп до интернет - чета новини, прогноза  за времето ...) След това излиза един номер който въвеждам в mmi на колата и всичко изглежда наред . Само че не се появява пълната функционалност на приложението - дава ми да отида в представителство за активация  . Днес сутринта ходих , уж всичко активираха , но пак съм на този екран ....някакви идеи ?

4C379877-5DE5-4AA8-B0BA-5BD86F267434.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно има един като PIN код, който идва с колата и ти трябва за да активираш приложението. Ако в Порше го имат тоя PIN и са го вкарали, изчакай едни 24 часа и опитай пак - активацията не се случва в "реално време", има забавяне.

 

Иначе аз съм го активирал от ден първи приложението и работи, няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Къде трябва да го вкарат този пин от порше ? Ако става дума за телефона ми , не са го пипали , на пс-то цъка нещо 

 

Редактирано от Aaccaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На MMI-а някъде се вкарваше тоя PIN мисля, 8 цифри (ако си спомням правилно).

 

Ако влезеш в апликейшъна на акаунт сетингите имаш ли нещо, което се казва myAudi PIN ?

 

Нещо такова:

 

 

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А когато създаваше акаунта в Ауди (на сайта им https://my.audi.com/), не ти ли поиска друг PIN код ?

 

Виж какъв ти е статуса на колата на самия сайт, не в мобилното приложение - за моята пише, че е свързана с моя акаунт и се виждат разни данни за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да им отвориш някакъв тикет на съпорта на сайта... може колата вече да е регистрирана на профила на предишния собственик и да трябва някак да я прехвърлиш в твоя акаунт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ходих - ако няма sos бутон си било така , приложението няма никаква функционалност ...що ли ми се струва че нещо нямат идея за какво  им говоря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкарах тая простотия, тоя ап е пълна глупост. Ако го нямаш SOS бутона, единственото нещо което реално може да ти свърши някаква работа е да слушаш online радио, всичко друго е глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , разбрах накрая каква е врътката -> трябва да имаш СИМ карта монтирана от Ауди (не тази която се слага в слота) и тогава всички команди за отключване , проверка на масло ,локация минават през сървърите  на Ауди . Иначе (без въпросния сим) си е шитня ;) приложението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
На 7.03.2020 г. at 0:06, gibonass написа:

Аз съм със сим карта на а1 и всичко си работи.

Може ли да извадиш сим картата и да пробваш дали ще работи

Въпроса ми е дали на колата и трябва само интернет или трябва да се плати и нещо на Audi, за ползването  на  услугите и Google

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да ама не :nixweiss: "your license has expired" . Иначе отключването , сервизните интервали , горивото и статуса на колата  работят

Или аз не правя нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.04.2020 г. at 18:39, Бако Мецан написа:

Поднови си лиценза, на мен ми го подновиха безплатно.

Дай малко повече инфо, за мен е абсурдно да е в гаранция колата и да им давам пари за подновяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@reborn Попитах дали може да ми подновят лиценза и го подновиха, при това безплатно. Не съм питал как и защо, явно може някакви години да се подновява.

 

@@Mu Звънни в Порше Запад и ги питай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...