Jump to content

Проблем с парното Ауди а6 4ф 3.0тди 233


Tonipeev

Recommended Posts

Здравейте аз имам подобен проблем, След като захладня и се налага да пускам парното, духа горещо само от шофьорската страна. От пасажера хладно даже да е на HI. С ваг-ком правя тест на клапите, тогава всичко е нормално. Лятото пък духаше студено само от шофьорската, тогава чистех тези клапани под чистачките няколко пъти, смених с фейсови проблема си оставаше. Докато накрая не отидох при човек който разбира от климатици и ми замери фреона,имал съм само 200 мл. от 600. Заредихме го и проблема се оправи. Но сега идва зимата и нови филми. Някви идеи нещо да пробвам за решаване на проблема ще съм благодарен. 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене духаше студено и от двете страни независимо от температурата на двигателя. Първо отворих клапаните но нямаще никакъв ефект пак духаше студено. После взех други клапани втора употреба при тях пък лявата страна духаше топло но дясната пак духаше студено и тогава вече  бях сигурен че проблема е в клапаните. Отворих и изчистих тези които едната страна духаше топло а другата студено и се оправи. Сега е пушка.

Редактирано от Баръш
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте имам проблем с парното, когато пусна колата да духа топло духа само известно време и после сменя ня студено! Когато я държа в оборот духа топло, но когато спускам наклон духа много студено. Смених въпросните клапи с чисто нови, но проблема си е на лице ! Температурата непомръдва от малко над 90 и не знам от какво идва проблема... Ако някой може да помогне... Колата е ауди А6 4F 2007 3.0TDI 233к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...