Jump to content

твърд волан


Recommended Posts

колеги имам питанка  понеже ходих със семейството до смолян  и понеже за сефте карам по завой волана ми се стори много твърд ,като правя сравнение с б 4 не знам нормално ли е по окачването каквото трябваше се смени направих стенд преден и заден мост значи долях около 600 грама хидравлично масло зелено феби защото беше под минимума, явно отнякъде губи, но ако някой е имал такъв проблем да сподели иначе на път без завой имам усещането че всичко е наред но тука и гумите са големи на новите модели съм чел че в режим спорт волана се втвърдява но тук говоря за олдтаймер на 23 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега колата е супер обешумена при затворени врати нищо не се чува при отворени не съм пробвал но едва ли ще чуя ако не знам какъв трябва да е звука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.03.2020 г. at 9:26, който търси намира написа:

 

Почваш по пътя на най-малкото съпротивление, щом се губи течност:

1. Маркучи и съединения

2. Помпа

3. Рейка

 

Ако, след като оправиш теча, волана пак остане твърд, проверява се сервотроника на рейката, ако е такава. Клапанът, който регулира налягането запецва или дава накъсо и държи рейката в режим все едно постоянно караш бързо.

 

Първо оправи теча. Течността, като намалее буквално се газира и може цялата хидравлична система да стане леш.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ще погледна ако се вижда нещо като дигна капака  тази помпа беше цялата омаслена като доливах ще избърша с парцал от казанчето маркучите и помпата а твойта коя година е има ли сервотроник или само фейса има и да те питам пръскалките на чистачките бачкат ли ти и къде ми проблема и щибедаха отваря ли ти се на мойта не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...