Jump to content

Майстор за темпомат


ABCe

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
На 17.03.2020 г. at 19:28, ABCe написа:

 

 

IMG-1488.JPG

лостчето.JPG

0.jpg

 

Кодирането става с VAG COM.

  01-двигател >> вход-11 >> в полето за въвеждане на код, въведете 11463 

 

ВСИЧКО СПОДЕЛЕНО ДОСЕГА Е ЗА АУДИ А2 БЕНЗИН

Редактирано от ABCe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер благодаря ти, колко търсих тази информация неможеш да си представиш, звънях и в Пазарджик казаха че немогло(явно не им се занимава) на диагностика ходих, казаха че може но не им се занимава и на тях. Последен въпрос, към бушона отива кабела без букса(тъмно син цвят) и самите мигачи имат ли кабел или самото лостче ги вклчва (играе ролята на предпазител).Както и 8 и 9 играят ли роля? Още не съм взел лостчето, нека да размине епидемията и ще действам. Ако мога да съм полезен на някого, занимавам се с реставриране и продажба на стикери ( но за там ще трябва друга тема и да не спамя тази.) Благодаря отново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

https://www.youtube.com/watch?v=wtNN49msvt0&list=UUslCUfVXOMK7VV1_KxSPALg

 

Когато си поръчваш,поръчай лостчето + кабелите.За мигачите кабелите са си в лостчето.Сменяш лостовете без да пипаш други неща.Ползват се кабелите на 2,3,4,5 и 7  ,кабела на 6 отива към бушона.На 1,8,9,и 10 няма кабели.Като си поръчаш ,ако не ти е ясно нещо ,питай.Хора сме все пак .Трябва да си помагаме.

Редактирано от ABCe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, даже и клип, досега го гледах, пича даже си ги свърза директно към буксите в компютъра. Гледах даже че може и от обикновен половин дисплей да се сложи цял и лост и да отчита дори рсзхода и т. н., но там е друга история. Скоро ще пиша, надявам се да не е нахално да поискам номер за връзка и ако има нещо да пиша по вайбър например. Ето и аз какво до скоро изкусурявах, медия, камери и др. Благодаря отново 

DSC_2056~4.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за колегата kenwood2 .Ако не беше писал в темата,много хора, каращи Ауди А2, щяха все още да са без темпомат.Благодарение на него темата се разви и се споделиха полезни знания.Благодарим ти колега  kenwood2  👏.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

received_953371281785078.png

received_853988845099389.jpeg

Screenshot_20200326-155128.png

Това е също което колегата ми изпрати, скоро ще кача цял пдф файл и аз със цялата процедура след като го направя при мен

Ето и схема от мен

_20200326_155528.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Borislavrp написа:

Това е също което колегата ми изпрати, скоро ще кача цял пдф файл и аз със цялата процедура след като го направя при мен

Ето и схема от мен

 

Това се отнася за 1.4 бензин АУА 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...