Jump to content

Конкретна обява за А6


Recommended Posts

Дали случайно някой от форума я е гледал и има някви впечатления? 

 

https://m.cars.bg/offer/5dc685cd94b4de472134a292

 

Ще съм благодарен на всякакви мнения относно автомобила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A сигурно има и с платняни седалки ... няма тия филми като за Северна Америка където най-ниското ниво на оборудване е далеч от това постно зеле :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази обява научавам, че може да има и малък фис. За тия пари предполагам е окей, но толкова гола пушка почти сигурно е купена за служебна и километрите са сериозни. Пропусни, или събери пари за смислена обява или си купи а6 от предната генерация.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 11 часа, plamen sf написа:

 По постно А6 ,не бях виждал?!Ебати изчадието...Нищо общо с А6 4G..

П.П.Лизинга ли те привлече?

По принцип търся а4 б8 ,но не намирам за момента нещо "читаво" .Тази ми и зглеждаше доста запазена на снимките и това ме привлече.Иначе парите ги имам в кеш,но като видях на всички коментарите и май бая ме отказахте :D

Редактирано от thedestroyer91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ако тази А6-ца от обявата е в добро техническо състояние и е гледана, поддържана......за 20 000лв, не си ли заслужава да се вземе и постните неща да се заменят с по-блааааажни? Ще му излезне ли по-скъпо от една готова А6-ца с екстрите? Примерно, сменя фаровете, дисплея и още каквото трябва за да мине в по-високата категория. Пак казвам, ако тази не носи със себе си разни коронавируси и други скрити проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам кое точно те отказва? Дали е постна е супер субективно. Щом си я харесал, значи не я намираш за постна. Караш в сервиз, правиш диагностики и све, проверяваш историята в нета, щото в Ауди вече не я вадели и ако е здрава, стреляш. Иначе офертите за по 40к с 3 ТФСИ всички ще ги одобрят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прочета малко повече за често срещаните проблеми и болести по колата,както и към колко км заминава кутията и т.н. и може би ще я закарам в Порше да я погледнат "специалистите". До сега съм карал 20 годишна кола и тази ми се струва като извънземна :D ,но не разбирам много и точно затова потърсих вашите мнения и препоръки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toя извънземен кораб е с 8 степенен мултитроник и V6 3.0TDI и за да е всичко точно е на предно ... уникална комбинация за безброй филми с хубав бюджет ;)

 

@thedestroyer91 Какъв е ориентирочъния бюджет за покупка на кола и какви километри ще се правят на година (отново ориентировъчно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, pampo said:

Аз не разбирам кое точно те отказва? Дали е постна е супер субективно. Щом си я харесал, значи не я намираш за постна. Караш в сервиз, правиш диагностики и све, проверяваш историята в нета, щото в Ауди вече не я вадели и ако е здрава, стреляш. Иначе офертите за по 40к с 3 ТФСИ всички ще ги одобрят...

Паднаха цените , за малко над 30 може да се вземе натоварена 3.0т, под 30 може постна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджета ми е 20-22 Хил лева,на година ще се правят около 15-20 Хил километра. Колата ще се кара около 5 месеца в годината,през другото време съм извън държавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение ама е малко в Немско ... и не е 4G.

Или пък такъв вариант ако покупката не е спешна и нямаш проблем да е бензин ;)

 

Опции много въпросът е какво се очаква от колата понеже 3.0TDI като почне да ражда си иска дълбок джоб разбирай да си готов по всяко време с едни 2-3 бона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумните милионери и тънещи в лукс и разкош се обадиха...3.0 е идеален, идва си с разходите, ама това надали човека не го знае. Постна била...вие Ролс ли карате, Бентли ли...айде не се изхвърляйте толкова. Добре си е колицата. Ако е на реални километри (проверява се, все пак) и технически е ОК се взима. Разходи винаги могат да се очакват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Veli_907 написа:

3.0 е идеален, идва си с разходите, ама това надали човека не го знае.

Ако не го знае, със сигурност ще го разбере с тази "идеална" комбинация - 3.0 дизеЙ предняк + мулти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Veli_907

Колегите не коментират оборудването на колата, защото е опел астра 92-а година, а премиум автомобил от последното десетилетие.

Все едно да не отразиш липсата на климатик в една кола ...

Няма значение кво караме. Пича иска мнения, такива и получава.

Ти дерзай за 2.5 още ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/10/2020 at 9:58 PM, petrishki said:

Влизайки в Кентавър, ако ти кажат добър ден, трябва да погледнеш слънцето дали свети...

И аз това съм чувал от мнения в друг форум ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...