Jump to content

Нормално ли показва!


Tochi Nikolov

Recommended Posts

Е ... може да са му сипали на максимум при последната смяна и допълването с нафта да балансира количеството..

 

Ходи да ти изтеглят 300-400 грама с помпа, виж дали мирише на нафта много и карай... ако се увеличава с времето ще трябва да сменяш масло по-често и да караш повече извън града.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с отстъпка като върнах старите дюзи,който ми ги намалиха по 175лв на дюза!

преди 25 минути, P_PETKOV написа:

То без пари да го еее, чак толкова ли са течали старите дюзи ?

Миришеше на нафта и пушеше на моменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еммм ако добре разбирам иде реч за 4.2TDI дюзите са с номер: 057130277AN и номера им по Бош е: 0445117038

В Порше без никакви остъпки са около 1350лв бройката.

 

Тези на Бош излизат по около 300 евро бройката ... важното е, че вече всичко е точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си рекъл да ментета са да. Не ми се спори ... цените на частите са с огромни надценки и за това се раздават някакви остъпки дето ум да ти зайде.

Вярвай или не, но на около 370 Евракис бройката с ДДС се вземат чисто нови ОЕМ дюзи с номер: 057130277AN

Та тия бошовските със сигурност могат да се намерят и под 300 евро ;)

 

п.с. Цената им в Германия от произволен дилър на VAG без никакви отсъпки е грубо 550 Евро бройката с ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии всеки може да си подкара ЕТКА и да вижда цените в България и Немско, нищо сложно няма в това ;)

Имал си дал си, ама друг след тебе може пък да няма желание да дава такива пари и те така и да му е полезна информацията относно цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@P_PETKOV Има хора, за които разликата от една и другата цена на ги интересува и при притежание на такъв автомобил е нормално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора всякакви нека всеки сам си решава за какво и как да си дава парите.

Кола за 40хил лв не е нещо извънземно за мен лично не е оправдано да се набият 6 бона (това при условие, че има вариант да се вземат за далеч по-малко) за дюзи ама за друг е оправдано :bia:

 

 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петков,колко е една бобина за мене,че имам misfire на четвърти цилиндър,ако се окаже че е тя да знам ориентир?

Редактирано от plamen sf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...