Jump to content

Може ли някой да разшири централния отвор на джантите,


Recommended Posts

Здравейте момчета,честит ви корона вирус и други вируси, - това в кръга на шегата.

 

А сега по същество, изпаднаха ми чисто нови залежали джанти,

не са някаква елитна марка,ама сравнително евтино ги намерих проблема е че не мога да ги върна и моя човек майстора не ги е видял, оказа се че по болтове ми пасват болтовете са окей,ама самия централен отвор ми идва малък, какви са опциите , може ли някой стругар да ми ги разшири тея отвори централните или някой друг, моля ви се,че не ми се продават пък и няма кой да ги купи и няма и как да ги върна така,че не виждам други опции ?

не искам фланци и други глупости просто да им разширя отвора каква е процедурата и скъпо ли е много и изобщо някой правил ли го е, джантите иначе са 15ки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10см по малък отколкото ми трябва, джантите са чисто нови, Споделете някой в София или района да ги направи,

че да не ги гледам за украса само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти подобна тема пробвай да се свържеш с автора и.

 

п.с. 10 см разлика от кой диаметър ?

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от джантите, но и знай, че рискуваш с това отнемане и аз не бих го направил. Намери да ги продадеш на някой, за когото ще паснат. 

Ти дори не можеш да кажеш с колко не пасват и колко трябва да се разшири pdc размерът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Какво значи Рискувам с това отнемане какво рискувам ?

 

 

Колата е разглобена и не е с номера и регната.

 

Пращам снимка това ми е черното втулката и се вижда колко трябва да се отнеме,за да пасне джантата.

90558159_1054646531580057_2280605592403836928_n.jpg

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек, това си е 1 см в диаметър, 1/2мм да отнемеш, пак си е криво, но ти променяш цялата джанта. И то близко до болтовете и главината, където се държи джантата към главината. Може да не стане нищо, но може и да си опасен за теб и околните. Такива неща не бива да се правят!

видял ли си, че джантата е с 4 болта? Ако си с ауди, ще дупнеш и 5-та дупка? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казвал джантите за каква кола са,

джантите ми пасват на колата имам 4ри болта

болтове няма да правя

единственоето което питам и за което е темпата

може ли някой да ми препоръча стругар или някой който да ми разшири средния отворе на джантата,

джантата е нова,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки средностатистически  и добре оборудван с инструментариум/машина стругар, ще ти ги качи на планшайбата, ще ги центрова с часовника и ще ти ги разстърже тия отвори за нула време. 

И какво общо имат джантите ти, с тематиката на раздела......

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 сантим е бая. 100 % след това ще започнат да бият и ще е трудно да се балансира гумата. Ако е 1-2 милиметра как да е,ама 10 мм. си е много. Това е мое мнение. По- добре ги продай и си купи с нормален размер.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, ако ти ги направи професионалист, нямаш абсолютно НИКАКВИ проблеми с тия джанти, нито биене, нито проблемен баланс, нито каквото и да било друго. Нито ще си първият, няма да си и последният с разширен централен отвор на джанта. Иначе е пълно със "спецове" по въпроса......, все добре обосновани и убедителни.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако джантите заводски бяха излезли за Ауди, така или иначе щяха да са си с желания от теб размер на отвора, така че тезата за отнемане на материал отпада, защото дизайнът го налага. Остава стругара да е на фокус и задачата е решена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...