Jump to content

255/40/19 при по-ниско ЕТ?


Suponcho

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Извинявам се, ако е някъде обсъждано конкретно това, поне аз от два дни се ровя из форрума и не срещнах конкретно това, та,

 

Решил съм да си взема джанти 19 8,5J, с гуми 255/40, като видях коментари на много колеги че нещата са ОК, само че джантите, които съм си харесал са със ЕТ35, доста по-ниско от фабричното ЕТ45 например. Та, дали така ще опират във калниците, като са изнесени по-напред, при преминаване през неравности? 

Edit: забравих да спомена, с обикновено окачване съм.

 

Поздрави! :D

Редактирано от Suponcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ЕТ-то не мисля,че ще имаш проблем,но ако си с 255/35/19,които са по-близо до оригиналният диаметър гуми.Аз съм с ЕТ38 и 245/40/18 и няма никакви шансове да опре,с нормалното окачване съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@МИТАКА1654 Нищо лично ама това с ЕТХХ няма проблеми означава точно нищо без ширината на джантата ;)

255/35/19 е оригиналния размер на гумите за 19-ки джанти има и 265/35, но те са били за S6 ;)

 

@Suponcho С номално окачване и въздушно със сигурност няма да имаш драми дори с джанти от RS6 които са 9J и ЕТ38 за спортно/S-Line нямам идея, но най-вероятно ще е ок.

Фабрично ЕТ45 на кои джанти с каква ширина ... ето тук са парт номерата на оригиналните 19-ки с тяхното ET и J.

И едно бонус темата за 19-ки на 4f.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, P_PETKOV написа:

Нищо лично ама това с ЕТХХ няма проблеми означава точно нищо без ширината на джантата ;)

255/35/19 е оригиналния размер на гумите за 19-ки джанти има и 265/35, но те са били за S6

Еми човекът си е написал ЕТ35 на 8,5ж,не знам какви по-точни параметри трябват,за да се даде мнение дали ще има проблем.Няма да има проблем и с с-лайн окачване и с 1БЕ,защото там са по-твърди пружините и по-малко се сгъват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен спортно окачване на седан 8,5j et35 с гуми 255/35/19 при голям скок на магистрала с над 120 км/ч леееко опира в гумата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо странно в тия жанти ... много изнесени седят за 8.5J и ЕТ35

 

Ето как седят оригинални жанти 8.5J с ЕТ48 и 15мм фланци >>> което с фланците прави ЕТ33.

 

c07wzBw.jpg

 

lT2bNd1.jpg

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...