Jump to content

проблем с ги....


Recommended Posts

здравейте колата е ауди 80, 

инжекциона оптима дюзите сменени и 4те с чисто нови наскоро от баракуда към хана  - проблема си остана филтрите се чистят и сменят на 10,000км

свещите са сменени преди 1000км,

 

проблема е следния,

колата си минава на газ на 50 градуса, като загрее чакам я да загрее минава си мине ли особенно сега в зимния сезон, и тръгна да я карам колата блъска ,зверски все едно ще изкърти полуоска , прекъсва не работи добре и т,н, 

на бензин колата няма никакви проблеми, кабелите са също сменяни, 

почвам да мисля,дали не е от изпарителя стар е шарк нещо си пак на оптима боклуците полски ,може ли да е от него , моля дайте съвет,че ми писна да ходя по майстори и всеки да ме хвърля като топче насам натам а колата освен разходи в джоба друго нямам , дюзите ми излязоха супер солено + монтаж и т,н, и ефекта е абсолютно нулев,

до сега само слушам газаджиите смени това смени онова на крачка съм да сменя целия инжекцион  , ако някой се срещал с такъв или сходен проблем да каже...

знам че от преди време са ми казвали на високи обороти и т,н, изпарителя ми няма дебит и колата превключва на газ ама едва ли е от това в градът карам на 1000-2000-3000оборота макс,   аи колата не превключа на бензин а просто си тресе блъска и т.н.... придърпва нечовешки..

ще разбие и окачване и всичко.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли да можем да ти помогнем през форума. Най-добре е да се закачи от някой който е наясно с материята и да види какъв и е точно проблема. Това че си сменил Баракудите с Хана поне според мен е “ От трън на глок, та на по-висок.” С кой двигател е таз 80-ка, че да са и сложили такива инжектори?


Изпратено от моя BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на MOBIKOM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да ви кажа вчера ми светна лампата

на чека вечерта то и преди ми е светвала това богата бедна смес от какво се дължи и как да се оправи с дюзи и калибриращи жигльори не става?

 

Не се оправя и като загрее пак същата работа е.... 

даже точно като загрее или като покарам тогава и чека ми свети

 бензин ми е колата

137 коня

 

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...