Jump to content

Audi Q5 - 2010- фарове за мъгла


Nikola_RS

Recommended Posts

13 hours ago, Papunov said:

Ето и при мен как е станало. И аз си сложих вътрешно лед осветление. :)

 

Тези фарове афтермаркет ли са? Или така изглеждат не-ксеноните? При всички положения ако може си смени тези жълтите крушки, че хич не стоят добре, развалят визията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са оригиналните фарове. Те са рефлекторни. Дневните светлини са с 2 крушки p13w, като тази от вътрешната страна го играе и габарит. На снимката изглежда доста жълта светлината, защото беше тъмно и може би телефонът ми малко да е преекспонират цвета. Мога да сменя 2-те крушки с лед.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.04.2020 г. at 18:30, Nikola_RS написа:

...

0-02-05-d489b6b51f22b8b76901e76f9a533d9a1f3a82dabb48e7216a6b350a9d4887d0_303b0105.jpg

...

 

Като се загледах по-подробно в снимките ти забелязах че крушката ти е на 45 градуса. Не мисля че трябва да е така. Моята например влиза само по един начин и като я затегна застава паралелно на посоката на рефлектора:

 

20210129_180001.jpg.7b2f0d051a939811fcd6a1a85490e415.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  И при мен едната крушка заставаше по подобен начин. Китаеца е спестил от материала. Отделно от това уплътненията не лягаха добре и в единия халоген влизаше влага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята ако я завъртя така на 45 градуса вече не прави една линия, а две с различна височина. Едната е от ляво, другата от дясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дефектната я поставих както трябва след което и двете ги залепих с топъл силикон. Вече над година светят добре и няма влага. Ако се наложи да се смени, топлия силикон се сваля сравнително лесно и не оставя следи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Знаете ли колко струват фаровете за мъгла нови оригинални?

Единият като на колегата е замъглен рефлекторът.. ама и от скоро станал кафяв в най-долната му част..  Осветява си още в тъмното.. само ми е като трън в очите като го погледна от близо.

 

Има някакви по 60-70 лв и се чудя дали има смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...