Jump to content

След смяна на спирачен диск и накладки


Габриел123

Recommended Posts

Здравейте хора следното нещо се случва при мен колата е ауди а4 б5 1997 значи говорим за задно ляво колело сменят се диск и накладки и сега диска загрява няма пипане дори и джантата е топла,на новиа диск обаче не е поставен пръстена дето е за АБС незнам дали може да влияе  като се има предвид че дясното колело е изолирано поради проблем в апарата интересното е нормално ли е да загрява толко много. Ще съм благодарен ако някой ме светне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по-горещ от предните не е нормално,

 

Но след смяна на накладки първите километри може да има повече загряване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагряването е следствие от постоянен натиск на накладката върху диска  ,което не е нормално .Не е нормално ,да има изолирано дясно колело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.04.2020 г. at 21:20, Габриел123 написа:
Здравейте хора следното нещо се случва при мен колата е ауди а4 б5 1997 значи говорим за задно ляво колело сменят се диск и накладки и сега диска загрява няма пипане дори и джантата е топла,на новиа диск обаче не е поставен пръстена дето е за АБС незнам дали може да влияе  като се има предвид че дясното колело е изолирано поради проблем в апарата интересното е нормално ли е да загрява толко много. Ще съм благодарен ако някой ме светне [emoji4]

 

На 14.04.2020 г. at 21:20, Габриел123 написа:

 


Имам абс пръстени и един диск който съм го взимал почти нов. Направи си и десния апарат, не може да се кара с “изолиран апарат. Буталце с гумички почти не съруват нищо, и е 1-2 часа работа със рециклиране
и пренабиване на лагерите в новият дискb70f5e67acf2f6cac81d855e193adbd8.jpg
7cb1ace80e42e68e1392877d95658856.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 15.04.2020 г. at 21:24, audi+ написа:

Нагряването е следствие от постоянен натиск на накладката върху диска  ,което не е нормално .Не е нормално ,да има изолирано дясно колело.

Точно така колега проблема беше в блокирал водач оправих го благодаря 

На 16.04.2020 г. at 18:36, CyberKing написа:

 


Имам абс пръстени и един диск който съм го взимал почти нов. Направи си и десния апарат, не може да се кара с “изолиран апарат. Буталце с гумички почти не съруват нищо, и е 1-2 часа работа със рециклиране
и пренабиване на лагерите в новият дискb70f5e67acf2f6cac81d855e193adbd8.jpg
7cb1ace80e42e68e1392877d95658856.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

благодаря колега отстраних проблема блокирал водач 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...