Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Ако беше за 3к разбирам, да не иска да се разкарва, но за 23к ако не се разкара, заслужава да вземе съживен скрап. Както и всеки друг, който гледа как да мине тънко, като купува стара кола, на цената на нова.

 

Мнения трудно ще получиш в момента, каквото е положението в страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Aleks67 написа:

Едната във Варна, другата в Асеновград, даже няма и да се разкарва... 

Не видях предложение колега,освен ,че трябва да се разкара човека.Мислиш ,че не е наложително ли?Ми купи му ти колата на твоя отгпворност и всичко ще е 6...:) Или трябва да я купи на мнения тук във форума по снимки?Единственото ми мнение е да не се купува кола от България.Аз не бих го направил...

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, manchorov написа:

Единственото ми мнение е да не се купува кола от България.Аз не бих го направил...

 

Не съм съгласен.

Много хубави коли има в България, стига да имаш търпение да ги откриеш. 

Нормално е да преобладават боклуците, но има и много хубави италиански, швейцарски и американски коли, на цени каквито не можеш да видиш в немското мобиле. Понякога и наполовина излизат даже като пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно има защо.Всеки си има мнение.Колите купувани в Бг.като нови масово са базови,или с малко екстри.А,че има и хубави коли сигурно е така...Нека да говорим в проценти...Така и за шанса да попаднеш на такава камоли и на такава цена.Аз лично американка няма да си купя никога,както и кола за която знам със сигурност ,че е блъскана.Италянка също няма да си купя никога повече,освен ако не е за 5-6 бинки :)Това съм аз и моето мнение...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, manchorov написа:

Аз лично американка няма да си купя никога,както и кола за която знам със сигурност ,че е блъскана.

 

Утре слагаш 150 бона на масата и вадиш чисто ново Q5 RS от порше софия , поръчано както искаш, твоя цвят, твоите екстри...

Радваш му се два дена и на третия ден те удрят леко.  Калник, фар, капак и броня примерно са за смяна, но рогата, гредите и носачите са здрави.

Ще го продадеш ли или ще го ремонтираш и пак ще си го караш?

 

Има удари и удари. Щом геометрията на колата е права и носещите греди не са мръднали, всичко друго е козметика.

Редактирано от quаttro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е. Моята Б7-ца например не беше блъскана. След това я блъснах и стана блъскана. Оправих си я както трябва и сега си е същата както си беше преди да е блъскана.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, quаttro написа:

 

Утре слагаш 150 бона на масата и вадиш чисто ново Q5 RS от порше софия , поръчано както искаш, твоя цвят, твоите екстри...

Радваш му се два дена и на третия ден те удрят леко.  Калник, фар, капак и броня примерно са за смяна, но рогата, гредите и носачите са здрави.

Ще го продадеш ли или ще го ремонтираш и пак ще си го караш?

 

Има удари и удари. Щом геометрията на колата е права и носещите греди не са мръднали, всичко друго е козметика.

Чшшш малък сметкаджия, некоЙ ора обичат за си купуват нови коли,  за за може после тЕрикатите като нас да си ги купят на далавера и да барбалеят с тех у българските дупки😂

150 бона за RSQ5  май са малко....

Тва е при нас и е на 60км с Tageszulassung ,тоест далече от цената на ново 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=295389983&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

Dieses Angebot habe ich bei mobile.de gefunden:

Audi RS Q3 2.5 TFSI quattro - Sportabgas - B&O - Pano
Erstzulassung: 11/2019
Kilometerstand: 60 km
Kraftstoffart: Benzin
Leistung: 294 kW (400 PS)

Preis: 68.900 €

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 15 годишна да е, ще я оправя и ще я карам....поне малко :)......но никога няма да купя такава кола.

Ваговете нямат проблеми с оправяне на геометрията.

По интересно е как се държи колата по павета и с 200 по магистралата.....защото тези коли, когато не им е сваляно табло, предно стъкло, врати.... са тихи....много тихи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа ще извади RS Q5 за 150 хилки ама друг път ... отделно, че RS Q5 все още няма ама къ да е.

Иначе за протокола базовата цена на SQ5 е 134 бона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кола е супер, е зависи ,какво си имал преди това за да сравняваш , аз лично като се качих на моята да я пробвам ( същия двигател и година), веднага разбрах че ще е тя и я взех , без да се замислям , но знай , че нинаги, по всяко време , ще има вадене на едни 3-5хилки според зависи , ако ти харесва толкова и това не те притеснява я взимаш , все пак е А6 ,там със 100лв. нищо не се оправя , в този клас която и марка да избереш все ще даваш , но аз лично смятам че аудито е най доброто , лично мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10 години карам една А4 1,9 тди., която е вече 16 годишна. Честно казано врви добре, гори прилично и не ми е създавала сериозни ядове. Именно, защото съм доволен от марката, пак се насочи към нея. Този път обаче в по-горния клас, като съм наясно, че обслужването и поддръжката на А6 3.0 тди няма да е като на А4 1,9 тди, но надявам се да не се налага да го правя толкова често. Иначе харесвам и БМВ и Мерцедес, но Ауди ми допада най-много, мисля и за вариант А4 3.0 тди със същите двигател и кутия като А6. По компактно е, малко по-динамично.... макар че по рядко се среща в сравнение с А6 с този мотор. Пробвах и А4 с 2.0 тди след 2012 с 143 и 177 к. с., но не останах особено впечатлен от вървежа в сравнение с моята 1,9 тди, която верно е с тунинг, но все пак е и модел от 2001.....за това се насочих към 3.0 тди..... Там разликата е впечатляваща. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...