Jump to content

Шофьорския говорител звучи по-слабо


Traytor

Recommended Posts

Колеги дайте някакви идеи защо говорителя в шофьорската врата(големия долу), звучи доста по-слабо от останалите. Когато избера от MMI-a driver focus е една идея по-добре, но все пак е осезаема разликата. Освен това днес като свалих кората да си отремонтирам хлабавото джобче, видях че на говорителя има 2 букси една до друга, но само едната е свързана. Това нормално ли е? Колата е с обикновеното  озвучаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм с Босе, със стандартно озвучение съм, включил съм GALA и driver focus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш впредвид да задам заводските настройки на ММИ или да го рестартирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложените методи не сработиха. Освен че изгубих всички настройки на MMI и трябваше да ги правя на ново, друго не се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно проблема е в говорителя,свали го и виж хода му дали се движи добре.Хубаво е да имаш друг същия за сравнение и проба 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих че сигурно е физически проблем с говорителя ама... надеждата умира последна. А някаква идея защо има 2 букси една до друга на говорителя, като само 1 е свързана? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка,има говорители с две намотки,виж да не би да му е сменяна гофрата с по стегната,да е ремонтирван,може да се пренавиват сменят шпули,мембрани,най-добре го сравни го с другия!! 

Редактирано от lubolalev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...