Jump to content

Щипки за щорите на задните врати


Marto7777

Recommended Posts

Откъде могат да се закупят щипките за щорите на задните врати на A6 C6 седан на нормална цена,  Или номер да ми кажете ако някой може да намери. В Ауди искат 55 лева за бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://auto1.bg/bg/catalog/kuka-72427

9.40лв бройката. И аз бях в това положение с А4ката :) само внимавай да не затрие винтовете като сваляш старите закачалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара закачалка няма.  Колата така е купена. Щори има, щипки не. И не се вижда изобщо някога нещо да е имало. Явно е сменян салона с корите или и аз незнам

 

Edit: Сега погледнах щипките които си ми пратил и не са за А6, а за А4. Щипките които взех от на приятел колата изглеждат както на снимката долу. Той също е с А6 Ц6 ама е комби неговата, ама предполагам са същите и на седана. На тях няма номер, затова издирвам

 

94883331_671711330285272_2575187636775813120_n.jpg.51a1bfd882ed6bf2be5ee3fee52ab2f8.jpg

Редактирано от Marto7777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F5861833A

Направо ме утрепа с тия щипки. Май отиваш на вариант 55лв от дилъра или проверяваш дали няма да изкочи нещо от някоя морга. Свържи се със Спас, ама като гледам какъв кът са тия щипки и как ги няма сигурно ще искат да ги продадат в комплект със щатите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...