Jump to content

Поставяне на преден парктроник и активиране на Parking aid


bozho_audi

Recommended Posts

Здравейте колеги, може ли да ми препоръчате някой от София, който може да ми постави преден парктроник и да активира Parking aid на mmi дисплея ? Колата е ауди а4 б8.5 фейслифт.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са хората, който ще се наемат да го направят. Защото рискуват да ти прецакам бронята и след това "какво правим".

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на броните си има заготовка за паркторници.отъвтре има къде да се дупчи. Аз лично на моята А3 преди време го правих и си стана перфектно. Въпроса е ,че е пипкаво доста и ако искаш да стане като фабричното е много разоборудване кабели и тн и тн. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама ако при пробиване на бронята, тя се цепне какво правиш

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата да ми драсне един ЛС, познавам "Човека" в София, от другия край на България съм идвал до Софето, да свърши далеч по трудоемка работа. Не слушай глупости за сцепени брони и разоборудванки, то да не е картинг от стъклопласт. Пиши ми и ще те свържа  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ShadowM написа:

да ама ако при пробиване на бронята, тя се цепне какво правиш

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

еми то винаги има риск във всичко. щом си решил да го правиш, значи приемаш,че има риск да стане нещо.то затова не всеки трявба да го прави , а си има хора за тая работа.Те са го правили доста пъти и знаят как да се прави. Има си специална бургия за тая работа и става перфектно :) Дупките са най-малкяи проблем. После трявба да се лепят държачите на паркторниците. Като цяло е голяма занимавка и не всеки ще се съгласи да го направи :)

Преди 9 часа, dupeto_e написа:

колегата да ми драсне един ЛС, познавам "Човека" в София, от другия край на България съм идвал до Софето, да свърши далеч по трудоемка работа. Не слушай глупости за сцепени брони и разоборудванки, то да не е картинг от стъклопласт. Пиши ми и ще те свържа  

разоборудване има при всички положения.Оособенно като трявба да се прокарва инсталацията на предната броня. Най-вероятно трявба да си сменя и модула на паркторниците, защото ако е само с отзад няма да свърши работа. Отпред и отзад има пищялки. Отпред фабрично седи, ако не се лъжа зад таблото. Така ,че някой да говори ,че няма разоборудване е малко смешно да се говори..... Още повече инсталацията от предната броня трябва да отиде до модула за парктрониците...и то първо трявба да се намери такава инсталация, ако не трявба кабел по кабел да се прокарва...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пищялката седи над педалите - кабели до отзад, бутона на таблото - кабели до отзад, от бронята до отзад още 6 кабела. Разглобява се половината кола, за да се прекарат кабелите където трябва по магистралите. Аз лично предпочитам да си ги плета кабелите (нови), а не да използвам Стара инсталация за купето. Дупки всеки може [emoji57]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ShadowM написа:

пищялката седи над педалите - кабели до отзад, бутона на таблото - кабели до отзад, от бронята до отзад още 6 кабела. Разглобява се половината кола, за да се прекарат кабелите където трябва по магистралите. Аз лично предпочитам да си ги плета кабелите (нови), а не да използвам Стара инсталация за купето. Дупки всеки може emoji57.png

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

много точно казано. Само ако не се лъжа 2 от паркторниците са в самата решетка. поне при мене е така 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...