Jump to content

Обучаване на радиото


Pavkata113

Recommended Posts

Използвай оригиналната букса и ако всичко в контактния ти ключ е наред , няма да имаш проблеми. Тука няма такова обучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Octavian_stz, оригиналното радио на колегата се е управлявало по CAN (Audi Concert II или Audi Chorus II), за това сега с ново радио му се налага да пуска отделен кабел от клемореда до радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е монтирано CD като съм сигурен, че нищо не е добавяно, пуска си се със подаване на контакт, но работи и без ключа да е поставен. Помня само имаше разместване на 2 пина на едната букса. Постоянно стига ток до него, реално не мога напълно да го изключа, а само да свети и да показва часовник, когато не свири.:nixweiss:

Може би може да се направи същото при колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко CD има два плюса.Единият е постоянен(жълт кабел)който поддържа запаметените станции и настройки.Другият плюс е след контакт(червен кабел).Имаме черен кабел,който е минуса.И накрая имаме син кабел,който е за автоматична антена.Ако искаме CD-то да работи и без контакт прехвърляме череният кабел към жълтия и радиото работи и без контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето съм го вързал не както трябва понеже плюса който ми идва на контакт е със слабо напрежение и не успява да запали плеъра. Така и не разбрах какъв е проблема понеже не ми се разглобява и задълбочава и вързах двата плюса на плеъра към постоянния на колата като активиращия съм го прекъснал с ключ на скрито място. По този начин хем радиото не е постоянно захранено, хем може да работи и без ключа да е в контакта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само гледай да не забравиш да изгасиш ключа за повече от няколко дни когато не караш колата. Виж колко е консумацията на плейара само на стайнбай. 

Редактирано от bobitur
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, bobitur написа:

Само гледай да не забравиш да изгасиш ключа за повече от няколко дни когато не караш колата. Виж колко е консумацията на плейара само на стайнбай. 

оо случвало се е. понякога просто забравям като слизам от колата да го цъкна, но въпреки това не съм имал проблеми после със паленето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задържам power бутона на панела и плеъра гасне напълно, няма подсветка и няма нищо на дисплея (за това и понякога не разбирам че не съм го изключил от скритото копче). Аз да ви питам някои знае ли решение на проблема при палене, може ли да се направи при старт на двигателя плеъра да не гасне принудително от недостиг на ток.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, като от клемореда може да си вземе ток директно от Терминал S. Така, радиото ще гасне едва след като извади ключа, а не задължително при контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...