Jump to content

Recommended Posts

@v140 Викаш като са инджинери завършили техническия няма как да те метнат ей ... и за кво грозде говориш като в официалния сервиз си даваш ключовете и нямаш право да гледаш какво правят по колата ти.

 

Всъщност все тая приемаме, че за теб всичко е точно, а останалите сме балъци да не вярваме в официалните сервизи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, v140 написа:

 

Ти или си тъп или много тъп!Ела да ми купуваш колата,запази си час за където искаш в оторизиран сервиз,ще получиш колата с протокол като да не се откажеш и ще я купиш.Казваш ми в кой сервиз и за колко часа,аз вече знам кой ще я гледа.Преди да дойдеш аз вече съм там и си пия кафето,за което съм платил 500лева... Кое не разбра?И да имаш дори познат там,се дават 500лева и казват каквото искам АЗ!Ама тая схема е заради такива рибета като теб измислена,колко по се пазишт толко по ти влиза....

 

 

Редактирано от plamen sf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика задължително в Das Auto ;).

И задължително задната скоба на генерацията трябва да се смени иначе колата е за скрап :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак се влезна в този безсмислен спор за сервизите :steinigung:. Всеки да си кара колата в който сервиз прецени, да не му плащам аз сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, fifipaldi написа:

Диагностика задължително в Das Auto ;).

И задължително задната скоба на генерацията трябва да се смени иначе колата е за скрап :hilezh:.

Там за коли на газ или с празен резервоар е забранено,скъсаняци не им трябват 😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, plamen sf написа:

Ти или си тъп или много тъп!Ела да ми купуваш колата,запази си час за където искаш в оторизиран сервиз,ще получиш колата с протокол като да не се откажеш и ще я купиш.Казваш ми в кой сервиз и за колко часа,аз вече знам кой ще я гледа.Преди да дойдеш аз вече съм там и си пия кафето,за което съм платил 500лева... Кое не разбра?И да имаш дори познат там,се дават 500лева и казват каквото искам АЗ!Ама тая схема е заради такива рибета като теб измислена,колко по се пазишт толко по ти влиза....

 

 

Евала. Ти си ебаси играча. Всички сервизи за тебе работят.  Затапи ме.😂 😂  😂  Малко спирачна течност можеш ли да ми намериш? 

 

 

Много комици, много. 😂

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си в някой такъв сервиз и толкова се обиди за спирачната течност.

Абе и аз смятам, че колегата бърка, не се играе толкова на дребно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФанАхте ме деева.Манипулирам ви да не си сменяте маслото в Порше,ами да ходите в сервиза Х

Обещал съм до края на пандемията да съборя VAG-а  :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tisho_psg А виж ся не мой така. Mаслото трябва да сменя само в Порше и разбира се да бъде оригинално и никакво друго те VAG най-добре разбират от масла, особенно от такива дето реално и 10лв/литър не струват да ги продават на поне 5 пъти повечe :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах известни съмнения за маслата на VAG,но щом кауфланда и лидъла там обслужват колите си вече сам там и аз!!!

Бахти,как щех да се преева да ходя на друго място...

Ей,добре че има просветени хора у тоя форум да ни отварят очите за тези неща :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, mshbul написа:

Ти да не си в някой такъв сервиз и толкова се обиди за спирачната течност.

Абе и аз смятам, че колегата бърка, не се играе толкова на дребно.

Естествено, че не работя в сервиз. Споделих мнение и гледай какво стана. 😂 Очевидно хората са с много тежки комплекси и чувство за малоценност. 

 

Аз им казвам, че никой няма да тръгне да им краде от 10-15 годишните дараци, а ще правят схема с новите коли. Дадох пример с Лидл и Кауфланд, които обслужват стотици нови коли там. Той ми пише, че щом те си ги обслужвали било много хубаво.... ХАХА Какво общо има това, къде съм го казал? 😂

Казвам му, че предпочитам да ми пипат колата инженери от ТУ, отколкото някакви измислени майсторчета. Той го обръща, че като са инженери нямало да крадат. хахах

Друг измислен герой щял да купи всичките официални сервизи. 😂😂😂

 

 

Как да обясниш на тъп човек, че е тъп? Не става просто. 😃

Редактирано от v140
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/15/2020 at 11:21 AM, v140 said:

 Друг измислен герой щял да купи всичките официални сервизи. 😂😂😂

Как да обясниш на тъп човек, че е тъп? Не става просто. 😃

А какво ако би могъл да ги "купи"?

И още нещо да добавя.

Във всииииички официални сервизи в Европа лъжат. Ама като ти казвам, че лъжат, лъжат много.

Ще го оспориш ли?

Редактирано от ill nino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2020 г. at 17:57, ill nino написа:

Във всииииички официални сервизи в Европа лъжат. Ама като ти казвам, че лъжат, лъжат много.

Мислех, че само нашите са такива измекяри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С маслата явно е голяма далавера."Балкан Стар" изкупува с варели масло от "Ауто+", което после налива, като оригинално при гаранционното обслужване.Да не повдигам темата, пък как се сменя масло на гаранционните Ситроени в Аутомотор.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33 minutes ago, jordanik said:

С маслата явно е голяма далавера."Балкан Стар" изкупува с варели масло от "Ауто+", което после налива, като оригинално при гаранционното обслужване.Да не повдигам темата, пък как се сменя масло на гаранционните Ситроени в Аутомотор.

Не само с тях човек.

Мноооого ама много неща ....

Служителите правят хиляди на ден...буквално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май клоня към отказване от дизела и гледам бензиновите 1,8Т. За мое съжаление с този двигател са малко по-скъпи и по-редки..

Харесал съм два автомобила: Този е първия :https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11589790587667356&slink=fhyzdy - Автомата малко ме притеснява..

Другият е А3: https://www.cars.bg/offer/5e6e0eb9b4000130d23dccb3.

Някой добър човек ще се съгласи ли да ми "удари едно рамо" в Плевен или София..просто да ми каже дали си заслужават-естествено срещу заплпащане.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е сходна, но колите са съвсем различни, като конструкция и идея. Или си преследваш А3, или А4, 1во това трябва да решиш. Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, The User написа:

@Aleks67 -прав си аз съм го решил-Преследвам А4, но понеже не намирам започнах да разглеждам и А3 като резервен вариант.

Има нещо друго МНОГО по-важно, което трябва да си изясниш първо

Ти B7 във най-високия ценови клас ли преследваш, или B8 в най-ниския....

И това "1.8Т" ,което гледаш, не е "онова 1.8Т", за което четеш тук. Ставащото 1.8Т е в купето,което показа в първият пост- тоест още по рядко ;)
Това е по-скоро проблемно и не става за газ.

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещането в салона е много различно, както не си приличат отвън, така не си приличат и отвътре. За мен Б7цата е визуален тунинг на Б6цата, дори във фаровете 2рата ми допада повече, Б8, която привлича колегата има смисъл поне визуално в изпълненията с двоен ксенон фарове. А с какви екстри е тъпкана е адски индивидуално, като предпочитание. Моториката е уточнена, рисков двутактов екземпляр. Нещо, което би избегнал в по-силна степен с избор на предното поколение. Предлагам да ги изключим от коментар тези лагерници (А3).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...