Jump to content

Bluetooth adapter за 4F Limousine


Jeez97

Recommended Posts

Здравейте! Миналата седмица си взех Audi A6 4F 3.0 TDI Limousine (2007).

Интересувам се от закупуването, инсталиране/монтиране на bluetooth adapter с цел да мога да си свържа телефона към колата само и единствено заради музиката. Поради простата причина, че през един месец не ми се купуват и записват дискове.

Искам да попитам има ли някой тук във форума, който си е намерил/закупил и монтирал такъв адаптор? Работи ли, успявате ли да се свържете с автомобила и общо взето всичко по темата.

Намерих в Интернет различни обяви, но просто ми се иска да се опра повече на хора, които вече са си го закупили.

 

Ето пример : https://www.k-electronic-shop.de/AUDI/AUDI-A6/AUDI-A6-4F-C6/AUDI-A6-4F-Musik-ueber-Bluetooth-streamen-fuer-MMI3G---3G--Nachruestpaket.html?gclid=Cj0KCQjw-r71BRDuARIsAB7i_QPcOryWFCRsb-d-FRqCzVN8ZOfRwaIGqwjAhp_NRpMInClOdqbTmvUaAhiREALw_wcB&fbclid=IwAR0xgPp967wWyuZpibfvSzmmNyKzPwCaOT9Wo0gQwECdDgsVF3NXDYxrvRc

Редактирано от Jeez97
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо колата ти е с MMI 2G това което е на линка не е съвместим, сега ще ти постна линк за устройство което работи със карта памет, https://www.amazon.de/dp/B00YEK81HQ/ref=cm_sw_r_other_apa_i_QchSEbPJXHJ26

преди 8 минути, Nikola_RS написа:

Audi A6 4F 3.0 TDI Limousine (2007) ,леле тази лимузина ще е нещо уникално,как са я пуснали да излезе от завода без блуутут ,щом е лимузина :D

И каква е по точно Коле Танк! Много ясно че е лимузина, какво точно означава лимузина за теб? Ония дългите коли от филмите ли? Много точно си каза колегата, тип лимузина си е колата, или по точно седан за такива като теб когато търсиш кола в чужди сайтове и по точно като търсиш седан на дали някъде в отметките има седан, аман от такива философи като теб че ми омръзна, вземи малко се образовай относно значенията на модификации те на немските коли. 

Редактирано от djuni_ibiza
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо първо да се запознаеш с мултимедия която е на колата, и след това да поръчваш разни модули [emoji57]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това съм го тествал и работи прилично като доставя flash & sd card player и bluetooth audio streaming, както и handsfree, ако колата няма такова. Намира се за 150 лв до 250 лв, според офертата и се монтира елементарно за 15 минути само със сваляне на жабката.

https://mr12v.com/the-products?olsPage=products%2Fbluetooth-handsfree-adapter-for-audi-mmi-2g-high

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.05.2020 г. at 22:45, djuni_ibiza написа:

Първо колата ти е с MMI 2G това което е на линка не е съвместим, сега ще ти постна линк за устройство което работи със карта памет, https://www.amazon.de/dp/B00YEK81HQ/ref=cm_sw_r_other_apa_i_QchSEbPJXHJ26

И каква е по точно Коле Танк! Много ясно че е лимузина, какво точно означава лимузина за теб? Ония дългите коли от филмите ли? Много точно си каза колегата, тип лимузина си е колата, или по точно седан за такива като теб когато търсиш кола в чужди сайтове и по точно като търсиш седан на дали някъде в отметките има седан, аман от такива философи като теб че ми омръзна, вземи малко се образовай относно значенията на модификации те на немските коли. 

Джуни- Избиза - лимузини има само във вашето село ,навсякъде в Европа му викат СЕДАН,акде вземи ти се образовай малко преди да пишеш....аман от селски рейнджъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Nikola_RS написа:

...лимузини има само във вашето село ,навсякъде в Европа му викат СЕДАН...

 

Май колегата по-добре знае български. :)

 

Според речника на българския език от сайта на Института за български език „Професор Любомир Андрейчин“ към БАН: цък!

 

Limuzina.png.b19eb9e4eb7aacfc7c528da845f620b1.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.05.2020 г. at 22:39, Jeez97 написа:

Здравейте! Миналата седмица си взех Audi A6 4F 3.0 TDI Limousine (2007).

Интересувам се от закупуването, инсталиране/монтиране на bluetooth adapter с цел да мога да си свържа телефона към колата само и единствено заради музиката. Поради простата причина, че през един месец не ми се купуват и записват дискове.

Искам да попитам има ли някой тук във форума, който си е намерил/закупил и монтирал такъв адаптор? Работи ли, успявате ли да се свържете с автомобила и общо взето всичко по темата.

Намерих в Интернет различни обяви, но просто ми се иска да се опра повече на хора, които вече са си го закупили.

 

Ето пример : https://www.k-electronic-shop.de/AUDI/AUDI-A6/AUDI-A6-4F-C6/AUDI-A6-4F-Musik-ueber-Bluetooth-streamen-fuer-MMI3G---3G--Nachruestpaket.html?gclid=Cj0KCQjw-r71BRDuARIsAB7i_QPcOryWFCRsb-d-FRqCzVN8ZOfRwaIGqwjAhp_NRpMInClOdqbTmvUaAhiREALw_wcB&fbclid=IwAR0xgPp967wWyuZpibfvSzmmNyKzPwCaOT9Wo0gQwECdDgsVF3NXDYxrvRc

Другия вариант е да си вземеш блутут трансмитер, който се шиба в запалката и чрез приложение си настройваш честотата. Аз си карам още с "Xiaomi Roidmi 3s". Някои песни се чуват наистина много добре, други леко пръщят. Доволно е докато си намериш "Dension", който също колегата "Shadow" продава, като му изпадне. Знам, че това е най-доброто, което е на пазара и парите са му добри. 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Nikola_RS said:

навсякъде в Европа му викат СЕДАН,акде вземи ти се образовай малко преди да пишеш....аман от селски...

Аман от граждани които се обаждат със самочувствие без покритие. В немско май не са съгласни с твоята теза...

 

По темата, както ти казаха варианти са ресийвъри, аз лично на А4-ката предпочетох дигиталния чейнджър. Споменаха ти за  Dension, който е много добър, но ако търсиш по-евтин вариант, можеш да огледаш Yatour, не бях доволен от AUX-a, но флашката и картата нямаха проблеми като качество. 

 

20200506_173442.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е да си вземеш блутут трансмитер, който се шиба в запалката и чрез приложение си настройваш честотата. Аз си карам още с "Xiaomi Roidmi 3s". Някои песни се чуват наистина много добре, други леко пръщят. Доволно е докато си намериш "Dension", който също колегата "Shadow" продава, като му изпадне. Знам, че това е най-доброто, което е на пазара и парите са му добри. 
В момента имам [emoji57]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме в България бе пичове,кво ми цитирате немски сайтове,за повечето от вас  Германия е само геогравско понятие....искам отворковците да идат в Порше София запад и да со поръчат А6 ца лимозина...да им се поизсмеят малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се позасмях като го прочетох, но си спомням на аудито 100, което имах преди 20г. в багажника на лепенката пишеше LIM, а даже нямаше ел.стъкла,  викам си баси и лимузината е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/4/2020 at 10:45 PM, djuni_ibiza said:

Първо колата ти е с MMI 2G това което е на линка не е съвместим, сега ще ти постна линк за устройство което работи със карта памет, https://www.amazon.de/dp/B00YEK81HQ/ref=cm_sw_r_other_apa_i_QchSEbPJXHJ26

И каква е по точно Коле Танк! Много ясно че е лимузина, какво точно означава лимузина за теб? Ония дългите коли от филмите ли? Много точно си каза колегата, тип лимузина си е колата, или по точно седан за такива като теб когато търсиш кола в чужди сайтове и по точно като търсиш седан на дали някъде в отметките има седан, аман от такива философи като теб че ми омръзна, вземи малко се образовай относно значенията на модификации те на немските коли. 

 

On 5/5/2020 at 11:27 AM, OvivO said:

това съм го тествал и работи прилично като доставя flash & sd card player и bluetooth audio streaming, както и handsfree, ако колата няма такова. Намира се за 150 лв до 250 лв, според офертата и се монтира елементарно за 15 минути само със сваляне на жабката.

https://mr12v.com/the-products?olsPage=products%2Fbluetooth-handsfree-adapter-for-audi-mmi-2g-high

 

Колеги, дали едното от тези двете няма да може да му се бутне Apple CarPlay с USB флашка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали едното от тези двете няма да може да му се бутне Apple CarPlay с USB флашка?
има други варианти за тези работи

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

[mention=57270]ShadowM[/mention]  слагай в гаража на колегите кой,каквото иска и без това го правиш...
който иска му слагам [emoji57]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси  и драмата...лимузина или седан...каква е тази агресия какво е това чудо :nixweiss:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

1. Лимузина си е и по талон даже - мога да ви го снимам. Има разлика между седан и лимузина и по-горе е обяснено в един post с все screenshot-a.

2. Колата е закупена от Германия и я карам в Германия. Не живея в България.

3. Поръчах си един от въпросните адаптори (горе някой ми даде линкче) или както там се нарича, та чакам да дойде и да отида да ми го монтират, ако не е толкова сложно и не направя беля, че в колата не знам дали има нещо, което не е електронно...може би сенника, то него...аз сам си го разгъвам и го прибирам обратно.

4. За сега намерих временно решения с нещо като 'приставка' зная ли...слага се на мястото на ел. запалката и оттам се свързвам. Правя връзка през радиото като избирам чистота и чрез телефона се свързвам към устройството, а оттам и към колата - върши добра работа за сега. Има опция и за флашка, та даже две - в случай, че реша да си зареждам и телефона в същият момент.

5. Странно ми се видяха коментарите предвид, че просто попитах, а още първият отговор беше директна - обида.

 

Има една такъв виц на който никога не бях се смял, та реших да пиша в един форум и разбрах къде и каква е смешката.

 

Един пичага пише във форум (има въпрос за нещо, както и аз).

Задава въпроса си в анго-говорящ форум - те му отгварят.

Задава въпроса си в руски форум - и те го пиптат.

Задава въпроса си в български форум - псуват го, обиждат го и му обясняват колко е глупав.

 

Благодаря Ви, много за бързите отговори! И ще знам повече да не пиша тук, че...думите са малко за да опишат разочарованието ми в това някой да потърси помощ. Благодаря наистина за помоща на другите, които се отзоваха. Чакам доставката и ако има нещо друго ще пиша пак :)

Редактирано от Jeez97
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, Jeez97 said:

... Има разлика между седан и лимузина и по-горе е обяснено в един post с все screenshot-a.

 

Има разлика, разбира се - А6 е седан, а А8 е лимузина ...

 

А можеше да има и комбизина:

Audi-Avantissimo_Concept-2001-ig.jpg

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти пък много се обиждаш.

Може би не можеш да го усетиш, но дали е седан лимузина или комби няма значение за зададения въпрос. И предвид  какво в БГ се разбира под лимузина и става малко смешно това уточнение.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2020 г. at 14:00, Nikola_RS написа:

Джуни- Избиза - лимузини има само във вашето село ,навсякъде в Европа му викат СЕДАН,акде вземи ти се образовай малко преди да пишеш....аман от селски рейнджъри.

Нямам работа със ниско интелигентни младежи като теб, от 20 години живея в Германия спокойно знам къде как наричат колите, както казах гледал си доста филми със лимузини! А селския живот е една мечта за мен защото хората от село са натурални и културни така че не се осъзнаваш когато дискутираш нещо и обиждаш хора където живеят на село, та тоест всички в форума разбраха колко си интелигентен, ти се изложи сам!

 

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...