Jump to content

Audi A3 2.00tdi 2006г. - пуши


NikolayYotkov

Recommended Posts

Здравейте, на скоро започна да ми изкача един проблем с колата Audi A3 2.00tdi 2006г. Както си карам и в движение започна да губи мощност, настъпвам педала и вдига до 2000 оборора като започва да пресецва и искарва гъст черен дим. Оставих я да изстине за няколко часа и след това си вървеше перфектно. След около 500 км. ми се случи отново същия проблем. Карах я на майстор и каза, че нямам никакви грешки по компютъра. Вчера ми се случи отново но черния пушак стана бял. Настъпвам газта до долу никаква реакция, все едно е забила. Вкарвам я в обороти само ако подавам и отпускам на газта. Така си я прибрах а днес е като нова (върви без грешка). Забелязал съм че се случва когато е загряла. Не ми свети нищо на таблото. Днес сутринта пак я карах на майстор, човека каза че си няма на идея от какво е. Турбото ми надува много добре и не мисли, че е от него. Горивния филтър ми е на 10000км. Каза, че и от него не би трябвало да е.  Някой да му се е случвало нещо подобно? 

Редактирано от VBI
Заглавие, неправилен раздел!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема, както и при много колеги, че като я караш леко в града, се задръства геометрията на турбината и от там вдига голямо налягане при по-високите обороти защото не може да отвори перата? След като я свалих и изчистих проблема изчезна. Вече 7-8 месеца карам само градско без проблем. Иска си просто да и даваш гас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...