Jump to content

Форсиране


Alexandyr0101

Recommended Posts

Здравейте, за първи път пиша в форум и благодаря предварително за помощта. Въпросът ми е когато форсирах до критични обороти за 3-4 секунди колата се задави закъдя отзад и под къпака също закъдя и угасна и й трябваше една минута докато пак се запали, че мисълта ми беше дали ще стане нещо след това дали ще даде някъква грешка и дали това че не искаше да се запали е някакъв вид защита

П. С. Отскоро съм шофьор и не съм запознат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2020 г. at 19:13, veselin velchev написа:

И каква е колата освен,че е А3 и защо я изряза докрай?

Млад шофьор викам си дай й "малко" газ и изгасна дали може да стане някъв проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай,ако е станало нещо то ще си покаже.И наистина няма нужда да я изцеждаш максимално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В фослкв. Форум имаше тема, и се получава този феномен. Когато е студена изпразва повдигачите и някой или всички оставят отворени.

 Но интересно е че не всички тди го правят. Като загрее над 60гр. Не го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се получи този номер няколко пъти , беше студена( причината беше бързо изнасяне от кръстовището не бяха чак критични, макс 3000 оборота даже нямаше и толкова) то бяха големи чудесии направи огромен плътен черен облак и чудесно петно на асфалта, почна да пищи загасна...следователно после чаках , запалих я и всичко беше 6. Четох за какво става въпрос и пишеше , че колата влизала в авариен режим, за да не се прецака двигателя, не знам колко е вярно, но все пак аз да си кажа :gruebel:

IMG_2709.JPG

Редактирано от A3 - 1.9 TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...