Jump to content

Мирорлинк mmi 2g


zdrash

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

взех си я, 23 лв такси - 12лв услуга да ме представляват, 5 лв куриерска, 5 лв ддс върху ценат ана камерката.

не съм я тествал все още, само я отворих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@CVT 

а самият тв бокс - има супер малко settings, май има firmware от Pixel, като цяло не ме кефи, не забива, но си е тотална пръчка откъм опции. Не мога и в колата да zoom-на надписите и иконките добре. Може да трябва да му сменя launcher-а, но не съм го правил и не знам какво ще стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

Сложих и един amazon fire stick,  както ме посъветва ShadowM.

Нищо общо с бокса, върви супер и мирорлинка ( не насича като бокса) и тубата и гласовото търсене. Дистанционното е wifi и работи перфектно. Повече няма да пипна китаец :) Благодаря на Мариян.

Остава да намеря къде да закача захранването така че да заспива и да не записва грешка в battery manager -a :)

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Колеги, колата е закупена с допълнително монтиран аналогов ТВ тунер и поставена задна камера. Всичко си върви перфектно, но за жалост от него имам от 0.7 до 1А утечка и за 5 дни, акумулатора е чао. Към този момент освен, премахването му и затапването на оптиката, не ми идва на ум, до отстраняване на проблема. Дали в самия модул може да идва самата утечка или от някъде другаде по веригата? Ако колегите с такива аналогови тунери  споделят дали имат някакви проблеми с утечки от този модул, ще съм им благодарен!

Редактирано от FiveWish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 12-тата минута е 1.4А, след това пада на 0.04А, като преди това съм го откачил от захранването. С пуснато захранване 2 часа и нагоре варира между 0.7 и 1А.

Редактирано от FiveWish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, яка утечка имаш. Вземи си едни DC амперклещи и почвай жица по жица. Ще я откриеш за нула време.

 

преди 29 минути, OvivO написа:

как установи, че е от тв тунера, а не, да кажем, от плюсовата клема пред пасажера?

 

Няма как плюсовата клема да прави утечка на изгасен мотор.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя тунер го взех за 10 еврака от kufatec. Пробвай да намериш друг.

А и за камерата (ако е ОЕМ и ползваш само нея) не ти трябва ТВ тунера. Моя андроид бокс е в офиса а файър стика не съм го ползвал 6 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Привет колеги,

 

    Знаете ли / можете ли да препоръчате някои във Варна за монтаж на Mr12volt P-2000 box или цял нов китайски дисплей?

 

   Колате е с MMI 2G High.

 

Благодаря предварително.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...